Termékleírás
TRIO 504160142 Sambesi 28W E27 antracit oszlop lámpatest
Paraméterek:
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Szálcsiszolt aluminium |
| IP besorolás | |
| Nettó súly | 0,895 kg |
| Stílus | Modern |
| Helyiség | Kert |
| Kert | |
| Modern | |
| Feszültség | 230 V |
| Mélység (max.) | 21 cm |
| Szélesség (max.) | 23 cm |
| Magasság (max.) | 60 cm |
| Típus | Oszlop |
| Család | Sambesi |
| Izzó foglalat | E27 |
| Alap szín | Antracit |
| Foglalat max. W | 28 W |
| Névleges élettartam | 50000 h |
| Alkonykapcsoló |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 379190707 Lacal 4W 350lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314937
Elérhető, csak rendelésre
40.899 Ft
TRIO 379190707 Lacal 4W 350lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 674816005 Trinity 45W 4000lm 3000 - 5500K szálcsiszolt alumínium mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315615
Elérhető, csak rendelésre
40.899 Ft
TRIO 674816005 Trinity 45W 4000lm 3000 - 5500K szálcsiszolt alumínium mennyezeti lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 379190732 Lacal nikkel színű LED függesztett lámpa
Cikkszám: MEN-R1-268975
Elérhető, csak rendelésre
40.899 Ft
TRIO 379190732 Lacal nikkel színű LED függesztett lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 300600342 Valente 60W antracit függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314656
Elérhető, csak rendelésre
42.499 Ft
TRIO 300600342 Valente 60W antracit függesztett lámpatest
Gyártó: Yeelight
Yeelight Jupiter D C500 RGB intelligens mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-079033
Elérhető, csak rendelésre
42.699 Ft
Yeelight Jupiter D C500 RGB intelligens mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 307000688 GOTHAM 6 x E27 antik ezüst többágú függeszték
Cikkszám: MEN-R1-270857
Elérhető, csak rendelésre
39.699 Ft
TRIO 307000688 GOTHAM 6 x E27 antik ezüst többágú függeszték
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 421169142 Pearl 9W 900lm 3000K antracit oszlop lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315007
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 421169142 Pearl 9W 900lm 3000K antracit oszlop lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 470910406 Olympus 4W 450lm 3000K króm álló lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315070
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 470910406 Olympus 4W 450lm 3000K króm álló lámpatest


