Termékleírás
TRIO 421169142 Pearl 9W 900lm 3000K antracit oszlop lámpatest
Paraméterek:
| Kert | |
| Modern | |
| Stílus | Modern |
| Helyiség | Kert |
| Nettó súly | 0,575 kg |
| Feszültség | 230 V |
| Átmérő | 12,5 cm |
| Szélesség (max.) | 14 cm |
| Magasság (max.) | 100 cm |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Szálcsiszolt aluminium |
| IP besorolás | |
| Izzó foglalat | Integrált |
| Alap szín | Antracit |
| Család | Pearl |
| Típus | Oszlop |
| Foglalat max. W | 9 W |
| Mozgás érzékelés | |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Névleges élettartam | 30000 h |
| Alkonykapcsoló |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
A gyártó/első EU forgalmazó adatai:
- Név: TRIO Leuchten GmbH
- Cím: Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország
- Elérhetőség: https://www.trio-lighting.com/home/
- Webhely: https://www.trio-lighting.com/home/
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 351690107 Damian 45 cm átmérő függő mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210136
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 351690107 Damian 45 cm átmérő függő mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 379890307 Loop 9W 850lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314939
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 379890307 Loop 9W 850lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 470910406 Olympus 4W 450lm 3000K króm álló lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315070
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 470910406 Olympus 4W 450lm 3000K króm álló lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 307000688 GOTHAM 6 x E27 antik ezüst többágú függeszték
Cikkszám: MEN-R1-270857
Elérhető, csak rendelésre
39.699 Ft
TRIO 307000688 GOTHAM 6 x E27 antik ezüst többágú függeszték
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 658210107 Livaro nikkel mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210125
Elérhető, csak rendelésre
37.899 Ft
TRIO 658210107 Livaro nikkel mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 370910606 Olympus 4W 450lm 3000K króm függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314862
Elérhető, csak rendelésre
37.099 Ft
TRIO 370910606 Olympus 4W 450lm 3000K króm függesztett lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 358210107 Livaro függő nikkel mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210123
Elérhető, csak rendelésre
37.099 Ft
TRIO 358210107 Livaro függő nikkel mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 674816005 Trinity 45W 4000lm 3000 - 5500K szálcsiszolt alumínium mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315615
Elérhető, csak rendelésre
40.899 Ft
TRIO 674816005 Trinity 45W 4000lm 3000 - 5500K szálcsiszolt alumínium mennyezeti lámpatest


