Termékleírás
TRIO 370910606 Olympus 4W 450lm 3000K króm függesztett lámpatest
Paraméterek:
| Nettó súly | 1,83 kg |
| Izzó típus | LED |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Fém |
| Modern | |
| Hálószoba | |
| Nappali | |
| Helyiség | Nappali |
| Stílus | Modern |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Magasság (max.) | 150 cm |
| Mélység (max.) | 17,5 cm |
| Feszültség | 230 V |
| Szélesség (max.) | 115 cm |
| Típus | Függesztett lámpatest |
| Család | Olympus |
| Izzó foglalat | Integrált |
| Alap szín | Króm |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| IP besorolás | |
| Névleges élettartam | 30000 h |
| Foglalat max. W | 4 W |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 358210107 Livaro függő nikkel mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210123
Elérhető, csak rendelésre
37.099 Ft
TRIO 358210107 Livaro függő nikkel mennyezeti lámpa
Gyártó: Yeelight
Yeelight Crystal függőlámpa
Cikkszám: MEN-IP-035816
Elérhető, csak rendelésre
36.399 Ft
Yeelight Crystal függőlámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 658210107 Livaro nikkel mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210125
Elérhető, csak rendelésre
37.899 Ft
TRIO 658210107 Livaro nikkel mennyezeti lámpa
Gyártó: Yeelight
Yeelight Arwen 450C okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-026240
Elérhető, csak rendelésre
36.099 Ft
Yeelight Arwen 450C okos mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 358210131 Livaro függő fehér mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210124
Elérhető, csak rendelésre
35.799 Ft
TRIO 358210131 Livaro függő fehér mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 658210131 Livaro fehér mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210126
Elérhető, csak rendelésre
35.799 Ft
TRIO 658210131 Livaro fehér mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 351690107 Damian 45 cm átmérő függő mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210136
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 351690107 Damian 45 cm átmérő függő mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 379890307 Loop 9W 850lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314939
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 379890307 Loop 9W 850lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest


