Termékleírás
TRIO 307000688 GOTHAM 6 x E27 antik ezüst többágú függeszték
Paraméterek:
| Stílus | Vintage |
| Helyiség | Nappali |
| Nappali | |
| Hálószoba | |
| Nettó súly | 7,87 kg |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Fém |
| Vintage | |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Magasság (max.) | 180 cm |
| Feszültség | 230 V |
| Átmérő | 32,5 cm |
| Foglalat max. W | 60 W |
| IP besorolás | |
| Alap szín | Antik ezüst |
| Izzó foglalat | E27 |
| Típus | Függeszték |
| Család | Gotham |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 421169142 Pearl 9W 900lm 3000K antracit oszlop lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315007
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 421169142 Pearl 9W 900lm 3000K antracit oszlop lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 470910406 Olympus 4W 450lm 3000K króm álló lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315070
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 470910406 Olympus 4W 450lm 3000K króm álló lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 351690107 Damian 45 cm átmérő függő mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210136
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 351690107 Damian 45 cm átmérő függő mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 379890307 Loop 9W 850lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314939
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 379890307 Loop 9W 850lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 379190707 Lacal 4W 350lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314937
Elérhető, csak rendelésre
40.899 Ft
TRIO 379190707 Lacal 4W 350lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 674816005 Trinity 45W 4000lm 3000 - 5500K szálcsiszolt alumínium mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315615
Elérhető, csak rendelésre
40.899 Ft
TRIO 674816005 Trinity 45W 4000lm 3000 - 5500K szálcsiszolt alumínium mennyezeti lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 379190732 Lacal nikkel színű LED függesztett lámpa
Cikkszám: MEN-R1-268975
Elérhető, csak rendelésre
40.899 Ft
TRIO 379190732 Lacal nikkel színű LED függesztett lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 504160142 Sambesi 28W E27 antracit oszlop lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315114
Elérhető, csak rendelésre
41.299 Ft
TRIO 504160142 Sambesi 28W E27 antracit oszlop lámpatest


