Termékleírás
TRIO 674816005 Trinity 45W 4000lm 3000 - 5500K szálcsiszolt alumínium mennyezeti lámpatest
Paraméterek:
| Alap szín | Csiszolt aluminium |
| Izzó foglalat | Integrált |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Család | Trinity |
| Foglalat max. W | 45 W |
| Színhőmérséklet | Állítható |
| IP besorolás | |
| Névleges élettartam | 30000 h |
| Helyiség | Nappali |
| Stílus | Modern |
| Hálószoba | |
| Nappali | |
| Másodlagos anyag | Műanyag |
| Modern | |
| Távirányító | |
| Szélesség (max.) | 67 cm |
| Mélység (max.) | 67,7 cm |
| Magasság (max.) | 6 cm |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Feszültség | 230 V |
| Nettó súly | 2,295 kg |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Műanyag |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 379190732 Lacal nikkel színű LED függesztett lámpa
Cikkszám: MEN-R1-268975
Elérhető, csak rendelésre
40.899 Ft
TRIO 379190732 Lacal nikkel színű LED függesztett lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 379190707 Lacal 4W 350lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314937
Elérhető, csak rendelésre
40.899 Ft
TRIO 379190707 Lacal 4W 350lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 504160142 Sambesi 28W E27 antracit oszlop lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315114
Elérhető, csak rendelésre
41.299 Ft
TRIO 504160142 Sambesi 28W E27 antracit oszlop lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 307000688 GOTHAM 6 x E27 antik ezüst többágú függeszték
Cikkszám: MEN-R1-270857
Elérhető, csak rendelésre
39.699 Ft
TRIO 307000688 GOTHAM 6 x E27 antik ezüst többágú függeszték
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 300600342 Valente 60W antracit függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314656
Elérhető, csak rendelésre
42.499 Ft
TRIO 300600342 Valente 60W antracit függesztett lámpatest
Gyártó: Yeelight
Yeelight Jupiter D C500 RGB intelligens mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-079033
Elérhető, csak rendelésre
42.699 Ft
Yeelight Jupiter D C500 RGB intelligens mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 351690107 Damian 45 cm átmérő függő mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210136
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 351690107 Damian 45 cm átmérő függő mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 379890307 Loop 9W 850lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314939
Elérhető, csak rendelésre
38.899 Ft
TRIO 379890307 Loop 9W 850lm 3000 + 5000K nikkel függesztett lámpatest


