Termékleírás
TRIO R62932032 Camillus 24W 2000lm 3000K fekete mennyezeti lámpatest
Paraméterek:
| Foglalat max. W | 24 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Névleges élettartam | 30000 h |
| Család | Camillus |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Alap szín | Matt fekete |
| Izzó foglalat | Integrált |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Műanyag |
| IP besorolás | |
| Nettó súly | 0,925 kg |
| Mélység (max.) | 33 cm |
| Magasság (max.) | 7 cm |
| Szélesség (max.) | 33 cm |
| Feszültség | 230 V |
| Modern | |
| Fürdőszoba | |
| Hálószoba | |
| Stílus | Modern |
| Helyiség | Fürdőszoba |
| Nappali |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R62932001 Camillus 24W 2000lm 3000K fehér mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-316561
Elérhető, csak rendelésre
18.299 Ft
TRIO R62932001 Camillus 24W 2000lm 3000K fehér mennyezeti lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 420060142 Hudson 11W 320lm 3000K E14 antracit oszlop lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314993
Elérhető, csak rendelésre
18.299 Ft
TRIO 420060142 Hudson 11W 320lm 3000K E14 antracit oszlop lámpatest
Gyártó: Yeelight
Yeelight C2201C235 okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-038803
Elérhető, csak rendelésre
18.299 Ft
Yeelight C2201C235 okos mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 675719200 Ogasaki 42W 4000lm 2700 - 5500K fehér mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315619
Elérhető, csak rendelésre
19.199 Ft
TRIO 675719200 Ogasaki 42W 4000lm 2700 - 5500K fehér mennyezeti lámpatest
Gyártó: KOHL
Kohl Noon SQ K50805.01.RF.WH-WH.38.ST.8.30 10W 900lm 3000K 93x93x100 mm mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-369055
Elérhető, csak rendelésre
19.499 Ft
Kohl Noon SQ K50805.01.RF.WH-WH.38.ST.8.30 10W 900lm 3000K 93x93x100 mm mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 520910108 Bergamo 12W 1100lm 3000K sárgaréz asztali lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315164
Elérhető, csak rendelésre
19.499 Ft
TRIO 520910108 Bergamo 12W 1100lm 3000K sárgaréz asztali lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 302000342 Pure 28W antracit függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314678
Elérhető, csak rendelésre
19.499 Ft
TRIO 302000342 Pure 28W antracit függesztett lámpatest
Gyártó: Yeelight
Yeelight C2201C300 okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-038804
Elérhető, csak rendelésre
19.499 Ft
Yeelight C2201C300 okos mennyezeti lámpa


