Termékleírás
TRIO 420060142 Hudson 11W 320lm 3000K E14 antracit oszlop lámpatest
Paraméterek:
| Kert | |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Szálcsiszolt aluminium |
| IP besorolás | |
| Helyiség | Kert |
| Stílus | Modern |
| Modern | |
| Mélység (max.) | 8,5 cm |
| Feszültség | 230 V |
| Magasság (max.) | 80 cm |
| Szélesség (max.) | 8,5 cm |
| Alap szín | Antracit |
| Izzó foglalat | E14 |
| Család | Hudson |
| Típus | Oszlop |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Alkonykapcsoló | |
| Foglalat max. W | 11 W |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
A gyártó/első EU forgalmazó adatai:
- Név: TRIO Leuchten GmbH
- Cím: Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország
- Elérhetőség: https://www.trio-lighting.com/home/
- Webhely: https://www.trio-lighting.com/home/
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R62932001 Camillus 24W 2000lm 3000K fehér mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-316561
Elérhető, csak rendelésre
18.299 Ft
TRIO R62932001 Camillus 24W 2000lm 3000K fehér mennyezeti lámpatest
Gyártó: Yeelight
Yeelight C2201C235 okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-038803
Elérhető, csak rendelésre
18.299 Ft
Yeelight C2201C235 okos mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R62932032 Camillus 24W 2000lm 3000K fekete mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-316562
Elérhető, csak rendelésre
18.299 Ft
TRIO R62932032 Camillus 24W 2000lm 3000K fekete mennyezeti lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 675719200 Ogasaki 42W 4000lm 2700 - 5500K fehér mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315619
Elérhető, csak rendelésre
19.199 Ft
TRIO 675719200 Ogasaki 42W 4000lm 2700 - 5500K fehér mennyezeti lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 302000342 Pure 28W antracit függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314678
Elérhető, csak rendelésre
19.499 Ft
TRIO 302000342 Pure 28W antracit függesztett lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 606700632 Cross 40W E27 fekete mennyezeti lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315330
Elérhető, csak rendelésre
19.499 Ft
TRIO 606700632 Cross 40W E27 fekete mennyezeti lámpatest
Gyártó: Yeelight
Yeelight C2201C300 okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-038804
Elérhető, csak rendelésre
19.499 Ft
Yeelight C2201C300 okos mennyezeti lámpa
Gyártó: KOHL
Kohl Noon SQ K50805.01.RF.WH-WH.38.ST.8.30 10W 900lm 3000K 93x93x100 mm mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-369055
Elérhető, csak rendelésre
19.499 Ft
Kohl Noon SQ K50805.01.RF.WH-WH.38.ST.8.30 10W 900lm 3000K 93x93x100 mm mennyezeti lámpa


