Termékleírás
TRIO R55240101 Flamingo 32,5 cm USB asztali lámpa
Paraméterek:
| Foglalat max. W | 1 W |
| Alap szín | Fehér |
| Izzó foglalat | Integrált |
| Típus | Asztali lámpa |
| Család | Flamingo |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Varta
Varta 16624101421 Motion Sensor Night Light éjjeli lámpa + 3db AAA elem
Cikkszám: MEN-R1-335196
Elérhető, csak rendelésre
3.199 Ft
Varta 16624101421 Motion Sensor Night Light éjjeli lámpa + 3db AAA elem
Gyártó: Phenom
Flexibilis asztali lámpa - csipeszes - USB - állítható fényerő és színhőmérséklet - LED - fém
Cikkszám: MEN-GL-20258
Elérhető, csak rendelésre
2.999 Ft
Ez a flexibilis asztali lámpa ideális választás munkához, olvasáshoz vagy tanuláshoz, hiszen modern és praktikus funkcióival és rögzíthetőségével minden igényt kielégít. A csiptethető rögzítés lehetővé teszi, hogy stabilan és biztonságosan rögzítse asztalhoz, polchoz vagy ágykerethez, így helytakarékos megoldást kínál. A beépített LED nemcsak állítható fényerővel, hanem szabályozható színhőmérséklettel is rendelkezik, így a hideg, középfehér, meleg fényárnyalatok között igény szerint válthat. Ezáltal mindig a tevékenységének leginkább megfelelő színhőmérsékletet állíthatja be, legyen szó koncentrációt igénylő munkafolyamatról vagy pihentető esti olvasásról. A hajlítható, rugalmas kar lehetővé teszi, hogy a fényt pontosan oda irányítsa, ahol szüksége van rá. Az USB tápellátás révén könnyedén csatlakoztatható laptophoz, powerbankhoz vagy hálózati adapterhez.
A világítási módok közötti váltás a lámpa vezetékén található vezérlővel történik.
Soha ne irányítsa a lámpa fényét más személy, élőlény felé, mert részleges vagy teljes látáskárosodást, szemsérülést okozhat az erős fény!
- Erős csipeszes rögzítés, szivacs betéttel
- Flexibilis, hajlítható szár
- Strapabíró fém kialakítás
- Állítható fényerő és színhőmérséklet
- Szabvány USB-A tápellátás
- Diszkrét fekete szín
A világítási módok közötti váltás a lámpa vezetékén található vezérlővel történik.
Soha ne irányítsa a lámpa fényét más személy, élőlény felé, mert részleges vagy teljes látáskárosodást, szemsérülést okozhat az erős fény!
| Fényforrás: | 2835 SMD LED |
| LED-ek száma: | 18 db |
| Teljesítmény: | 3-5 W |
| Fényerősség: | 500 lumen |
| Megvilágítás: | 850 Lux |
| LED élettartam: | 50000 óra |
| LED színhőmérséklet: | Hidegfehér: 6000-6500 kelvin Középfehér: 4000-4500 kelvin Melegfehér: 2800-3000 kelvin |
| Színvisszaadási index: | CRI > 75 |
| Energiaellátás: | USB-A DC 5V 1A |
| Kábel hossza: | 1,5 m |
| Kábel szín: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Alumínium |
| Védelem: | IP20 |
| Méret: | 48,5 x 10,5 x 7,5 cm |
| Súly: | ~265 g |
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R52491106 Karo asztali lámpa
Cikkszám: MEN-R1-229128
Elérhető, csak rendelésre
2.999 Ft
TRIO R52491106 Karo asztali lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R52531106 Fir asztali lámpa
Cikkszám: MEN-R1-229125
Elérhető, csak rendelésre
2.999 Ft
TRIO R52531106 Fir asztali lámpa
Gyártó: AVIDE
Asztali lámpa, Basic csiptethető, max. 60W, AVIDE, fehér
Cikkszám: MEN-OR-67155
Elérhető, csak rendelésre
3.399 Ft
Asztali lámpa, Basic csiptethető, max. 60W, AVIDE, fehér
Gyártó: Esperanza
Esperanza Alatair E27 Desk Lamp Black
Cikkszám: MEN-CM-ELD108K
Elérhető, csak rendelésre
3.399 Ft
Esperanza Alatair E27 Desk Lamp Black
Gyártó: AVIDE
Asztali lámpa, Basic csiptethető, max. 60W, AVIDE, piros
Cikkszám: MEN-OR-67156
Elérhető, csak rendelésre
3.399 Ft
Asztali lámpa, Basic csiptethető, max. 60W, AVIDE, piros
Gyártó: AVIDE
Asztali lámpa, Basic csiptethető, max. 60W, AVIDE, kék
Cikkszám: MEN-OR-67160
Elérhető, csak rendelésre
3.399 Ft
Asztali lámpa, Basic csiptethető, max. 60W, AVIDE, kék


