Termékleírás
Termékleírás
Üdvözöljük a TRIO R52491106 Karo asztali lámpa világában, ahol a stílus és a funkcionalitás tökéletes harmóniája teremti meg az ideális világítási megoldást. Ez a modern és elegáns asztali lámpa tökéletes kiegészítője lehet otthona bármelyik helyiségének, és egyedi megjelenésével vonzza magára a figyelmet.
Jellemzők és Előnyök:
1. Stílusos design: A TRIO R52491106 Karo asztali lámpa modern és letisztult designnal rendelkezik, ami tökéletesen illeszkedik bármilyen belső térhez, legyen az otthon, iroda vagy üzlet.
2. Magas minőség: A lámpa kiváló minőségű anyagokból készült, tartós és megbízható kialakítással, amely hosszú élettartamot biztosít.
5. Kényelmes kapcsoló: Az egyszerűen kezelhető kapcsolóval könnyen be- és kikapcsolhatja a lámpát.
6. Sokoldalúság: Ideális választás hangulatvilágításhoz, és kiváló kiegészítője lehet bármilyen belső térnek.
Paraméterek:
| Foglalat max. W | 7 W |
| Fényerő | 400 Lm |
| Színhőmérséklet | Állítható |
| Család | Karo |
| Izzó foglalat | Integrált |
| Alap szín | Króm |
| Gyerekszoba | |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Fém |
| Hálószoba | |
| Nappali | |
| Stílus | Szórakoztató |
| Helyiség | Nappali |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
TRIO R52531106 Fir asztali lámpa
Flexibilis asztali lámpa - csipeszes - USB - állítható fényerő és színhőmérséklet - LED - fém
- Erős csipeszes rögzítés, szivacs betéttel
- Flexibilis, hajlítható szár
- Strapabíró fém kialakítás
- Állítható fényerő és színhőmérséklet
- Szabvány USB-A tápellátás
- Diszkrét fekete szín
A világítási módok közötti váltás a lámpa vezetékén található vezérlővel történik.
Soha ne irányítsa a lámpa fényét más személy, élőlény felé, mert részleges vagy teljes látáskárosodást, szemsérülést okozhat az erős fény!
| Fényforrás: | 2835 SMD LED |
| LED-ek száma: | 18 db |
| Teljesítmény: | 3-5 W |
| Fényerősség: | 500 lumen |
| Megvilágítás: | 850 Lux |
| LED élettartam: | 50000 óra |
| LED színhőmérséklet: | Hidegfehér: 6000-6500 kelvin Középfehér: 4000-4500 kelvin Melegfehér: 2800-3000 kelvin |
| Színvisszaadási index: | CRI > 75 |
| Energiaellátás: | USB-A DC 5V 1A |
| Kábel hossza: | 1,5 m |
| Kábel szín: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Alumínium |
| Védelem: | IP20 |
| Méret: | 48,5 x 10,5 x 7,5 cm |
| Súly: | ~265 g |


