Termékleírás
TRIO R52521106 Love asztali lámpa
Paraméterek:
| Helyiség | Nappali |
| Stílus | Modern |
| Hálószoba | |
| Nappali | |
| Átmérő | 14 cm |
| Feszültség | 230 V |
| Modern | |
| Magasság (max.) | 24 cm |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Nettó súly | 0,6 kg |
| Foglalat max. W | 7 W |
| Fényerő | 400 Lm |
| Névleges élettartam | 20000 h |
| Színhőmérséklet | Állítható |
| IP besorolás | |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Fém |
| Típus | Asztali lámpa |
| Család | Love |
| Alap szín | Króm |
| Izzó foglalat | Integrált |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R52511106 Home asztali lámpa
Cikkszám: MEN-R1-229126
Elérhető, csak rendelésre
2.899 Ft
TRIO R52511106 Home asztali lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R52471106 Ball asztali lámpa
Cikkszám: MEN-R1-229130
Elérhető, csak rendelésre
2.899 Ft
TRIO R52471106 Ball asztali lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R52481106 Globe asztali lámpa
Cikkszám: MEN-R1-229131
Elérhető, csak rendelésre
2.899 Ft
TRIO R52481106 Globe asztali lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R52491106 Karo asztali lámpa
Cikkszám: MEN-R1-229128
Elérhető, csak rendelésre
2.999 Ft
TRIO R52491106 Karo asztali lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R52531106 Fir asztali lámpa
Cikkszám: MEN-R1-229125
Elérhető, csak rendelésre
2.999 Ft
TRIO R52531106 Fir asztali lámpa
Gyártó: Phenom
Flexibilis asztali lámpa - csipeszes - USB - állítható fényerő és színhőmérséklet - LED - fém
Cikkszám: MEN-GL-20258
Elérhető, csak rendelésre
2.999 Ft
Ez a flexibilis asztali lámpa ideális választás munkához, olvasáshoz vagy tanuláshoz, hiszen modern és praktikus funkcióival és rögzíthetőségével minden igényt kielégít. A csiptethető rögzítés lehetővé teszi, hogy stabilan és biztonságosan rögzítse asztalhoz, polchoz vagy ágykerethez, így helytakarékos megoldást kínál. A beépített LED nemcsak állítható fényerővel, hanem szabályozható színhőmérséklettel is rendelkezik, így a hideg, középfehér, meleg fényárnyalatok között igény szerint válthat. Ezáltal mindig a tevékenységének leginkább megfelelő színhőmérsékletet állíthatja be, legyen szó koncentrációt igénylő munkafolyamatról vagy pihentető esti olvasásról. A hajlítható, rugalmas kar lehetővé teszi, hogy a fényt pontosan oda irányítsa, ahol szüksége van rá. Az USB tápellátás révén könnyedén csatlakoztatható laptophoz, powerbankhoz vagy hálózati adapterhez.
A világítási módok közötti váltás a lámpa vezetékén található vezérlővel történik.
Soha ne irányítsa a lámpa fényét más személy, élőlény felé, mert részleges vagy teljes látáskárosodást, szemsérülést okozhat az erős fény!
- Erős csipeszes rögzítés, szivacs betéttel
- Flexibilis, hajlítható szár
- Strapabíró fém kialakítás
- Állítható fényerő és színhőmérséklet
- Szabvány USB-A tápellátás
- Diszkrét fekete szín
A világítási módok közötti váltás a lámpa vezetékén található vezérlővel történik.
Soha ne irányítsa a lámpa fényét más személy, élőlény felé, mert részleges vagy teljes látáskárosodást, szemsérülést okozhat az erős fény!
| Fényforrás: | 2835 SMD LED |
| LED-ek száma: | 18 db |
| Teljesítmény: | 3-5 W |
| Fényerősség: | 500 lumen |
| Megvilágítás: | 850 Lux |
| LED élettartam: | 50000 óra |
| LED színhőmérséklet: | Hidegfehér: 6000-6500 kelvin Középfehér: 4000-4500 kelvin Melegfehér: 2800-3000 kelvin |
| Színvisszaadási index: | CRI > 75 |
| Energiaellátás: | USB-A DC 5V 1A |
| Kábel hossza: | 1,5 m |
| Kábel szín: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Alumínium |
| Védelem: | IP20 |
| Méret: | 48,5 x 10,5 x 7,5 cm |
| Súly: | ~265 g |
Gyártó: SMA
Home NKL 5D pótlencse nagyítós lámpához, 5 dioptria nagyítás, NKLL 05, NKL 01
Cikkszám: MEN-S-NKL 5D
Elérhető, csak rendelésre
2.799 Ft
Home NKL 5D pótlencse nagyítós lámpához, 5 dioptria nagyítás, NKLL 05, NKL 01
Gyártó: Gembird
Gembird TA-WPC10-LED-01-MX Desk Lamp with Wireless Charger 10W Black
Cikkszám: MEN-CM-TA-WPC10-LED-01-MX
Elérhető, csak rendelésre
2.799 Ft
Gembird TA-WPC10-LED-01-MX Desk Lamp with Wireless Charger 10W Black


