Termékleírás
IRIS L-00651 Viva snack négyszögletes tál rózsaszín 300ml
Paraméterek:
| Típus | Snack tál |
| Mélység (max.) | 105 mm |
| Nettó súly | 0,038 kg |
| Magasság (max.) | 55 mm |
| Szélesség (max.) | 105 mm |
| Űrtartalom | 0.3 l |
| Típus | Snack tál |
| Anyag | Műanyag |
| Alap szín | Rózsaszín |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | LUXPLASTIC |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: SOLMAZER
IRIS Pop Corn tál 750ml 161467-003
Cikkszám: MEN-R1-424714
Elérhető, csak rendelésre
190 Ft
IRIS Pop Corn tál 750ml 161467-003
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00606 Gala snack tál rózsaszín 250ml
Cikkszám: MEN-R1-423771
Elérhető, csak rendelésre
179 Ft
IRIS L-00606 Gala snack tál rózsaszín 250ml
Gyártó: Egyéb
Kerek tál műanyag 500 ml
Cikkszám: MEN-OR-64636
Elérhető, csak rendelésre
299 Ft
Kerek tál műanyag 500 ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00116 Ring üveg tároló 1.000ml, fekete, elfántcsont vagy szürke színű
Cikkszám: MEN-R1-423913
Elérhető, csak rendelésre
439 Ft
IRIS C-00116 Ring üveg tároló 1.000ml, fekete, elfántcsont vagy szürke színű
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00488 Rainbow indigókék üveg tároló kanállal 380ml
Cikkszám: MEN-R1-423885
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00488 Rainbow indigókék üveg tároló kanállal 380ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00510 Rainbow lila üveg tároló kanállal 380ml
Cikkszám: MEN-R1-423887
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00510 Rainbow lila üveg tároló kanállal 380ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00509 Black Pearl üveg tároló kanállal 380ml
Cikkszám: MEN-R1-423852
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00509 Black Pearl üveg tároló kanállal 380ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00420 Rainbow lila üveg tároló 425ml
Cikkszám: MEN-R1-423866
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00420 Rainbow lila üveg tároló 425ml


