Termékleírás
A szín/minta nem választható, véletlenszerűen kerül kiszállításra!
Paraméterek:
| Anyag | Üveg |
| Típus | Tároló |
| Űrtartalom | 1 l |
| Szélesség (max.) | 100 mm |
| Nettó súly | 0.411 kg |
| Típus | Tároló |
| Mélység (max.) | 100 mm |
| Magasság (max.) | 185 mm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | LUXPLASTIC |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00509 Black Pearl üveg tároló kanállal 380ml
Cikkszám: MEN-R1-423852
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00509 Black Pearl üveg tároló kanállal 380ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00420 Rainbow lila üveg tároló 425ml
Cikkszám: MEN-R1-423866
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00420 Rainbow lila üveg tároló 425ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00481 Rainbow piros üveg tároló kanállal 380ml
Cikkszám: MEN-R1-423884
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00481 Rainbow piros üveg tároló kanállal 380ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00488 Rainbow indigókék üveg tároló kanállal 380ml
Cikkszám: MEN-R1-423885
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00488 Rainbow indigókék üveg tároló kanállal 380ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00510 Rainbow lila üveg tároló kanállal 380ml
Cikkszám: MEN-R1-423887
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00510 Rainbow lila üveg tároló kanállal 380ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00423 Rainbow indigókék üveg tároló 660ml
Cikkszám: MEN-R1-423869
Elérhető, csak rendelésre
559 Ft
IRIS C-00423 Rainbow indigókék üveg tároló 660ml
Gyártó: Egyéb
Kerek tál műanyag 500 ml
Cikkszám: MEN-OR-64636
Elérhető, csak rendelésre
299 Ft
Kerek tál műanyag 500 ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00517 dupla színű snack tál, zöld, szürke, beige
Cikkszám: MEN-R1-423726
Elérhető, csak rendelésre
589 Ft
IRIS L-00517 dupla színű snack tál, zöld, szürke, beige


