Termékleírás
IRIS C-00509 Black Pearl üveg tároló kanállal 380ml
Paraméterek:
| Típus | Tároló - kanállal |
| Anyag | Üveg |
| Típus | Tároló - kanállal |
| Szélesség (max.) | 70 mm |
| Mélység (max.) | 70 mm |
| Nettó súly | 0,195 kg |
| Magasság (max.) | 126 mm |
| Űrtartalom | 0.38 l |
| Alap szín | Fekete |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | LUXPLASTIC |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00420 Rainbow lila üveg tároló 425ml
Cikkszám: MEN-R1-423866
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00420 Rainbow lila üveg tároló 425ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00481 Rainbow piros üveg tároló kanállal 380ml
Cikkszám: MEN-R1-423884
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00481 Rainbow piros üveg tároló kanállal 380ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00488 Rainbow indigókék üveg tároló kanállal 380ml
Cikkszám: MEN-R1-423885
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00488 Rainbow indigókék üveg tároló kanállal 380ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00510 Rainbow lila üveg tároló kanállal 380ml
Cikkszám: MEN-R1-423887
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
IRIS C-00510 Rainbow lila üveg tároló kanállal 380ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00116 Ring üveg tároló 1.000ml, fekete, elfántcsont vagy szürke színű
Cikkszám: MEN-R1-423913
Elérhető, csak rendelésre
439 Ft
IRIS C-00116 Ring üveg tároló 1.000ml, fekete, elfántcsont vagy szürke színű
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00423 Rainbow indigókék üveg tároló 660ml
Cikkszám: MEN-R1-423869
Elérhető, csak rendelésre
559 Ft
IRIS C-00423 Rainbow indigókék üveg tároló 660ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00517 dupla színű snack tál, zöld, szürke, beige
Cikkszám: MEN-R1-423726
Elérhető, csak rendelésre
589 Ft
IRIS L-00517 dupla színű snack tál, zöld, szürke, beige
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00486 Rainbow indigókék reszelővel üveg tárolóval 300ml
Cikkszám: MEN-R1-423889
Elérhető, csak rendelésre
609 Ft
IRIS C-00486 Rainbow indigókék reszelővel üveg tárolóval 300ml


