Termékleírás
Ön is gyakran szokott esti lámpafénynél olvasni, esetleg az egyéb teendői végezni? Ez esetben érdemes olyan lámpát vásárolni, amely kellő fényt biztosít!
Keresse az LA 3-as LED-es asztali lámpát, amelynek fényerejét 20 db hidegfehér SMD LED biztosítja. A fényerő 3 fokozatban változtatható.
A lámpa továbbá érintőgombokkal rendelkezik. A termékhez tartozik egy USB-s hálózati adapter.
Keresse az LA 3-as LED-es asztali lámpát, amelynek fényerejét 20 db hidegfehér SMD LED biztosítja. A fényerő 3 fokozatban változtatható.
A lámpa továbbá érintőgombokkal rendelkezik. A termékhez tartozik egy USB-s hálózati adapter.
Paraméterek:
| teljesítmény | 2 W |
| tápkábel hossza | 0,7 m |
| tápellátás | 3 x AA elem (nem tartozék), Hálózati adapter (USB-s) |
| méret | 8 x 16 x 22 cm |
| egyéb információ | tartozék: hálózati adapter, USB kábel |
| fényforrás típusa | LED |
| fényforrások száma | 20 db |
| fényerő | 200 lm |
| színhőmérséklet | 5500 K |
| hang- és érintésvezérlés | érintésvezérlés |
| állítható fényerő | 3 fokozat |
| Dokumentumok | Használati utasítás |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | HOME |
| Cégnév | Somogyi Elektronic Kft. |
| Cím | 9027 Győr, Gesztenyefa út 3. |
| Elérhetőség | ugyfelszolgalat@somogyi.hu |
| Weboldal | https://somogyi.hu |
EU felelős szervezet/személy adatai:
| Név | Somogyi Elektronic Kft. |
| Cím | 9027 Győr, Gesztenyefa út 3. |
| Elérhetőség | ugyfelszolgalat@somogyi.hu |
Hasonló termékek
Gyártó: Esperanza
Esperanza Avior E27 Desk Lamp Silver
Cikkszám: MEN-CM-ELD112S
Elérhető, csak rendelésre
3.899 Ft
Esperanza Avior E27 Desk Lamp Silver
Gyártó: Phenom
Asztali lámpa - arany színű - állítható színhőm, fényerő - akkumulátoros - USB
Cikkszám: MEN-GL-12501
Elérhető, csak rendelésre
3.699 Ft
Ez az elegáns, arany színű asztali / éjjeli lámpa kiváló direktfényt vagy hangulatvilágítást ad bárhol: íróasztalon, nappaliban vagy éjjeliszekrényen. A lámpa kezelése érintésérzékeny felület segítségével lehetséges. A beépített akkumulátor vezetéknélkül használatot is lehetővé tesz. A fény színhőmérséklete három mód között választható (meleg/nappali/hideg), a fényerő pedig fokozatmentesen állítható — pont annyira, amennyire épp szüksége van. A Type-C USB töltés kényelmes és gyors, a masszív, fémből készült test pedig prémium felhasználói élményt ad.
- 3 színhőmérséklet mód
- Fokozatmentes fényerő-szabályzás
- 360° fénykibocsátás
- Nagyméretű akkumulátor
- Minőségi fém ház
- Elegáns megjelenés
| Méret: | 31 x O15 cm |
| Anyag: | Fém |
| Szín: | Arany |
| Energiaforrás: | 1 x 18650, 800 mAh akkumulátor |
| Tápkábel hossza: | ~50 cm |
| Tápkábel szín: | Fekete |
| Tápellátás: | Tpye-C USB / USB kábel - 5V DC |
| Üzemidő egy feltöltéssel: | 4 - 6 óra |
| Teljesítmény: | 2 W |
| Védelem: | IP20 |
| Súly: | ~328 g |
Gyártó: Esperanza
Esperanza Alatair E27 Desk Lamp Green
Cikkszám: MEN-CM-ELD108G
Elérhető, csak rendelésre
3.599 Ft
Esperanza Alatair E27 Desk Lamp Green
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 508000131 Diallo 42W E27 fehér asztali lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315133
Elérhető, csak rendelésre
4.099 Ft
TRIO 508000131 Diallo 42W E27 fehér asztali lámpatest
Gyártó: Platinet
PLATINET Asztali lámpa 5W, vezetéknélküli töltővel, fehér
Cikkszám: MEN-AS-PDL1930W
Elérhető, csak rendelésre
4.099 Ft
PLATINET Asztali lámpa 5W, vezetéknélküli töltővel, fehér
Gyártó: BASEUS
Baseus Comfort Mini Clip Lamp Gray
Cikkszám: MEN-CM-DGRAD-0G
Elérhető, csak rendelésre
3.499 Ft
Baseus Comfort Mini Clip Lamp Gray
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R52631106 Bulb asztali lámpa
Cikkszám: MEN-R1-229134
Elérhető, csak rendelésre
4.099 Ft
TRIO R52631106 Bulb asztali lámpa
Gyártó: AVIDE
Asztali lámpa, Basic csiptethető, max. 60W, AVIDE, fehér
Cikkszám: MEN-OR-67155
Elérhető, csak rendelésre
3.399 Ft
Asztali lámpa, Basic csiptethető, max. 60W, AVIDE, fehér


