Termékleírás
TRIO 508000131 Diallo 42W E27 fehér asztali lámpatest
Paraméterek:
| Helyiség | Nappali |
| Nappali | |
| Hálószoba | |
| Stílus | Modern |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Fém |
| Modern | |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Alap szín | Matt fehér |
| Izzó foglalat | E27 |
| Család | Diallo |
| Foglalat max. W | 42 W |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Platinet
PLATINET Asztali lámpa 5W, vezetéknélküli töltővel, fehér
Cikkszám: MEN-AS-PDL1930W
Elérhető, csak rendelésre
4.099 Ft
PLATINET Asztali lámpa 5W, vezetéknélküli töltővel, fehér
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R52631106 Bulb asztali lámpa
Cikkszám: MEN-R1-229134
Elérhető, csak rendelésre
4.099 Ft
TRIO R52631106 Bulb asztali lámpa
Gyártó: Esperanza
Esperanza Alkes E27 Desk Lamp White
Cikkszám: MEN-CM-ELD113W
Elérhető, csak rendelésre
4.199 Ft
Esperanza Alkes E27 Desk Lamp White
Gyártó: Varta
Olvasólámpa, 2xCR2032, VARTA "Booklight"
Cikkszám: MEN-CO-VELA009
Elérhető, csak rendelésre
4.299 Ft
Olvasólámpa, 2xCR2032, VARTA "Booklight"
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 508000132 Diallo 42W E27 fekete asztali lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315134
Elérhető, csak rendelésre
4.299 Ft
TRIO 508000132 Diallo 42W E27 fekete asztali lámpatest
Gyártó: Esperanza
Esperanza Avior E27 Desk Lamp Silver
Cikkszám: MEN-CM-ELD112S
Elérhető, csak rendelésre
3.899 Ft
Esperanza Avior E27 Desk Lamp Silver
Gyártó: Phenom
Asztali lámpa - arany színű fém - állítható színhőm, fényerő - akkumulátoros - USB
Cikkszám: MEN-GL-12502A
Elérhető, csak rendelésre
4.399 Ft
Ez az elegáns, arany színű asztali / éjjeli lámpa kiváló direktfényt vagy hangulatvilágítást ad bárhol: íróasztalon, nappaliban vagy éjjeliszekrényen. A lámpa kezelése érintésérzékeny felület segítségével lehetséges. A beépített akkumulátor vezetéknélkül használatot is lehetővé tesz. A fény színhőmérséklete három mód között választható (meleg/nappali/hideg), a fényerő pedig fokozatmentesen állítható — pont annyira, amennyire épp szüksége van. A Type-C USB töltés kényelmes és gyors, a masszív, fémből készült test pedig prémium felhasználói élményt ad.
- 3 színhőmérséklet mód
- Fokozatmentes fényerő-szabályzás
- 360° fénykibocsátás
- Nagyméretű akkumulátor
- Minőségi fém ház
- Elegáns megjelenés
| Méret: | 28,5 x O13 cm |
| Anyag: | Fém |
| Szín: | Arany |
| Energiaforrás: | 1 x 18650, 1200 mAh akkumulátor |
| Tápkábel hossza: | ~50 cm |
| Tápkábel szín: | Fekete |
| Tápellátás: | Tpye-C USB / USB kábel - 5V DC |
| Üzemidő egy feltöltéssel: | 4 - 6 óra |
| Teljesítmény: | 3 W |
| Védelem: | IP20 |
| Súly: | ~365 g |
Gyártó: Phenom
Asztali lámpa - fekete színű fém - állítható színhőm, fényerő - akkumulátoros - USB
Cikkszám: MEN-GL-12502B
Elérhető, csak rendelésre
4.399 Ft
Ez az elegáns, fekete színű asztali / éjjeli lámpa kiváló direktfényt vagy hangulatvilágítást ad bárhol: íróasztalon, nappaliban vagy éjjeliszekrényen. A lámpa kezelése érintésérzékeny felület segítségével lehetséges. A beépített akkumulátor vezetéknélkül használatot is lehetővé tesz. A fény színhőmérséklete három mód között választható (meleg/nappali/hideg), a fényerő pedig fokozatmentesen állítható — pont annyira, amennyire épp szüksége van. A Type-C USB töltés kényelmes és gyors, a masszív, fémből készült test pedig prémium felhasználói élményt ad.
- 3 színhőmérséklet mód
- Fokozatmentes fényerő-szabályzás
- 360° fénykibocsátás
- Nagyméretű akkumulátor
- Minőségi fém ház
- Elegáns megjelenés
| Méret: | 28,5 x O13 cm |
| Anyag: | Fém |
| Szín: | Fekete |
| Energiaforrás: | 1 x 18650, 1200 mAh akkumulátor |
| Tápkábel hossza: | ~50 cm |
| Tápkábel szín: | Fekete |
| Tápellátás: | Tpye-C USB / USB kábel - 5V DC |
| Üzemidő egy feltöltéssel: | 4 - 6 óra |
| Teljesítmény: | 3 W |
| Védelem: | IP20 |
| Súly: | ~365 g |


