Termékleírás
Termékleírás
Ez a három tágas, fogantyúval ellátott táska lehetővé teszi számodra az újrahasznosítható hulladák szelektív gyűjtését. A tépőzárak segítségével könnyen kialakíthatod az ideális számú és méretű rekeszeket. Kézzel mosható, környezetbarát polipropilénből készült.
Méretek: 32 x 46 x 30 cm
Paraméterek:
| Alap szín | Zöld |
| Típus | Szemetes zsák |
| Magasság (max.) | 460 mm |
| Anyag | Polipropilén |
| Mélység (max.) | 320 mm |
| Szélesség (max.) | 300 mm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | KIKKERLAND |
| Cégnév | Decoration&Design Kft. |
| Cím | 2310 Szigetszentmiklós, Kántor u. 5. |
| Elérhetőség | http://www.decorand.com/ |
| Weboldal | http://www.decorand.com/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Yeelight
Yeelight A40 mozgásérzékelő szekrényvilágítás 40cm, 4000K (fekete)
Cikkszám: MEN-IP-034115
Elérhető, csak rendelésre
5.399 Ft
Yeelight A40 mozgásérzékelő szekrényvilágítás 40cm, 4000K (fekete)
Gyártó: Too
TOO MKL-001W-AL-12W elektromos rovarcsapda
Cikkszám: MEN-R1-296232
Elérhető, csak rendelésre
5.499 Ft
TOO MKL-001W-AL-12W elektromos rovarcsapda
Gyártó: Tesa
Ajtó- és ablaktömítő szalag, 9 mm x 6 m, TESA "tesamoll® Premium Flexible", átlátszó
Cikkszám: MEN-CO-TE05417
Elérhető, csak rendelésre
5.499 Ft
Ajtó- és ablaktömítő szalag, 9 mm x 6 m, TESA "tesamoll® Premium Flexible", átlátszó
Gyártó: Platinet
Platinet Stretch fólia 23my/500mm 3kg Fekete
Cikkszám: MEN-CM-STR30B
Elérhető, csak rendelésre
5.299 Ft
Platinet Stretch fólia 23my/500mm 3kg Fekete
Gyártó: HOME
Home HGPB8T Tisztítókefe szett, 8 különböző fej, kizárólag HGPB8 típusú elektromos tisztítógéphez
Cikkszám: MEN-S-HGPB8T
Elérhető, csak rendelésre
5.099 Ft
Home HGPB8T Tisztítókefe szett, 8 különböző fej, kizárólag HGPB8 típusú elektromos tisztítógéphez
Gyártó: Yeelight
Yeelight A30 ultravékony mozgásérzékelő szekrényvilágítás
Cikkszám: MEN-IP-068230
Elérhető, csak rendelésre
5.999 Ft
Yeelight A30 ultravékony mozgásérzékelő szekrényvilágítás
Gyártó: EUROGOLD
EUROGOLD OK vasalódeszka 104x30cm
Cikkszám: MEN-R1-431665
Elérhető, csak rendelésre
6.099 Ft
EUROGOLD OK vasalódeszka 104x30cm
Gyártó: Recobin
Szelektív hulladékgyűjtő, újrahasznosított, 20 l, RECOBIN "Mini", sárga
Cikkszám: MEN-CO-URE020
Elérhető, csak rendelésre
4.699 Ft
Szelektív hulladékgyűjtő, újrahasznosított, 20 l, RECOBIN "Mini", sárga


