Termékleírás
IRIS Seoul szennyeskosár 42 literes, szürke 60320802
Paraméterek:
| Típus | Szennyeskosár |
| Űrtartalom | 42 l |
| Típus | Szennyeskosár |
| Alap szín | Szürke |
| Anyag | Műanyag |
| Méret | 59x39x25.5 cm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | NHG |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Iris
IRIS 2464 Összecsukható szennyestartó kosár, 1 rekeszes, 38.5X38.5X58 cm
Cikkszám: MEN-R1-422701
Elérhető, csak rendelésre
3.699 Ft
IRIS 2464 Összecsukható szennyestartó kosár, 1 rekeszes, 38.5X38.5X58 cm
Gyártó: Bewello
Kihúzható fali ruhaszárító kötél - 4,2 m
Cikkszám: MEN-GL-BW3017
Elérhető, csak rendelésre
3.899 Ft
Kihúzható fali ruhaszárító kötél - 4,2 m
Gyártó: Bewello
WC-kefe + tartó, matt fekete / arany
Cikkszám: MEN-GL-BW3020D
Elérhető, csak rendelésre
3.099 Ft
Az elegáns és praktikus WC-kefe + tartó szett matt fekete és arany színkombinációval teszi még vonzóbbá a fürdőszobát, illemhelyiséget. A gyanta anyagból készült tartó stabilitást és tartósságot nyújt a kefe számára. A kefe, fényes, arany színű fogantyúval rendelkezik, amely könnyedén használható és kényelmes fogást biztosít.
A szett tökéletesen illeszkedik a modern, letisztult fürdőszobai környezethez, és jól mutat bármely fürdőszoba stílusban. A WC-kefe hatékonyan segít a higiénia fenntartásában, míg a tartó gondoskodik a kefe biztonságos tárolásáról.
A szett tökéletesen illeszkedik a modern, letisztult fürdőszobai környezethez, és jól mutat bármely fürdőszoba stílusban. A WC-kefe hatékonyan segít a higiénia fenntartásában, míg a tartó gondoskodik a kefe biztonságos tárolásáról.
- Tartós gyanta anyagból készült tartó
- Hatékony higiénia fenntartás
- Fényes arany színű nyél és matt fekete tartó
- Ergonomikus fogantyú
| Méret: | O9,5 x 17,5 cm |
| Kefe mérete: | O9,5 x 35,5 cm |
| Tartó anyag: | Gyanta |
| Nyél anyaga: | Fém |
| Fej anyaga: | Műanyag |
| Szín: | Fekete / fényes arany |
Gyártó: Vialli
Adagoló toalettpapírhoz feedpoint/laponkénti műanyag MINI K3 Vialli fehér
Cikkszám: MEN-OR-63185
Elérhető, csak rendelésre
4.299 Ft
Adagoló toalettpapírhoz feedpoint/laponkénti műanyag MINI K3 Vialli fehér
Gyártó: Bewello
Fürdőszobai kapaszkodó - 45°-ban hajlított - rozsdamentes acél - krómozott - 25 + 25 cm
Cikkszám: MEN-GL-BW3035A
Elérhető, csak rendelésre
4.599 Ft
Ez a 45°-ban hajlított falra szerelhető kapaszkodó praktikus és biztonságos megoldást nyújt a fürdőszobában és WC-ben. Kiváló választás illemhelyek akadálymentesítéséhez. Megkönnyítheti a kádba belépést az idősebb korosztálynak, terhes nőknek, mozgásában korlátozott személyeknek, illetve a gyerekeknek is. Rozsdamentes acélból készült, krómozott felülettel, így könnyen tisztítható, mégis esztétikus. A csomag minden szükséges szerelési tartozékot tartalmaz.
Telepítési útmutató:
1. Szerelje szét egy kisméretű lapos csavarhúzó segítségével a takarókupakot és a rögzítőkonzolt.
2. A takarókupakot húzza rá a kapaszkodóra. Ügyeljen rá, hogy a megfelelő irányba nézzen.
3. A rögzítőkonzol segítségével jelölve meg a falon, hová szeretné rögzíteni.
4. Fúrja ki a tartozék vagy nagyobb méretű rögzítőtipliknek a lyukakat. Figyelem! Mindig a faltípusnak megfelelő rögzítő tiplit használjon!
5. Szerelje fel a rözítőkonzolt a kapaszkodó végére, használja a tartozék metrikus csavarokat.
6. Helyezze a kapaszkodót a falhoz és rögzítse a 3-3 csavarral a falhoz.
7. Húzza a konzolra a takarókupakot és győződjön meg a kapaszkodó stabil, teherbíró rögzítéséről mielőtt használni kezdi.
- Hajlított kivitel
- Rozsdamentes acél anyag
- Krómozott felület
- Tartozék csavartakarók
Telepítési útmutató:
1. Szerelje szét egy kisméretű lapos csavarhúzó segítségével a takarókupakot és a rögzítőkonzolt.
2. A takarókupakot húzza rá a kapaszkodóra. Ügyeljen rá, hogy a megfelelő irányba nézzen.
3. A rögzítőkonzol segítségével jelölve meg a falon, hová szeretné rögzíteni.
4. Fúrja ki a tartozék vagy nagyobb méretű rögzítőtipliknek a lyukakat. Figyelem! Mindig a faltípusnak megfelelő rögzítő tiplit használjon!
5. Szerelje fel a rözítőkonzolt a kapaszkodó végére, használja a tartozék metrikus csavarokat.
6. Helyezze a kapaszkodót a falhoz és rögzítse a 3-3 csavarral a falhoz.
7. Húzza a konzolra a takarókupakot és győződjön meg a kapaszkodó stabil, teherbíró rögzítéséről mielőtt használni kezdi.
| Mérete: | 25 + 25 cm |
| Anyaga: | Rozsadamentes acél |
| Szín: | Króm |
| Anyagvastagság: | 0,6 mm |
| Átmérő: | 25 mm |
| 2 rögzítő pont közötti távolság: | 40,5 cm |
| Súly: | 185 g (tartozékokkal: 250 g) |
| Teherbírás: | Max. 200 kg (helyes telepítés esetén) |
Gyártó: HAUSBERG
Hausberg ERT-SN 6500AB+DS fehér műanyag WC ülőke
Cikkszám: MEN-R1-507069
Elérhető, csak rendelésre
2.799 Ft
Hausberg ERT-SN 6500AB+DS fehér műanyag WC ülőke
Gyártó: HAUSBERG
Hausberg ERT-SN 6500BL+DS kék műanyag WC ülőke
Cikkszám: MEN-R1-507072
Elérhető, csak rendelésre
2.799 Ft
Hausberg ERT-SN 6500BL+DS kék műanyag WC ülőke
Gyártó: Vog und Arths
Szenzoros szappanadagoló, 600 ml, fali, elemes, fehér
Cikkszám: MEN-GL-51120A
Elérhető, csak rendelésre
4.599 Ft
Szenzoros szappanadagoló, 600 ml, fali, elemes, fehér


