Termékleírás
Termékleírás:
- Anyaga: műanyag
- Mérete: 38,5 x 38,5 x 58cm
Paraméterek:
| Típus | Szennyeskosár |
| Anyag | Műanyag |
| Méret | 38.5x38.5x58 cm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Iris |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: NHG
IRIS Seoul szennyeskosár 42 literes, szürke 60320802
Cikkszám: MEN-R1-437233
Elérhető, csak rendelésre
3.699 Ft
IRIS Seoul szennyeskosár 42 literes, szürke 60320802
Gyártó: Bewello
Kihúzható fali ruhaszárító kötél - 4,2 m
Cikkszám: MEN-GL-BW3017
Elérhető, csak rendelésre
3.899 Ft
Kihúzható fali ruhaszárító kötél - 4,2 m
Gyártó: Bewello
WC-kefe + tartó, matt fekete / arany
Cikkszám: MEN-GL-BW3020D
Elérhető, csak rendelésre
3.099 Ft
Az elegáns és praktikus WC-kefe + tartó szett matt fekete és arany színkombinációval teszi még vonzóbbá a fürdőszobát, illemhelyiséget. A gyanta anyagból készült tartó stabilitást és tartósságot nyújt a kefe számára. A kefe, fényes, arany színű fogantyúval rendelkezik, amely könnyedén használható és kényelmes fogást biztosít.
A szett tökéletesen illeszkedik a modern, letisztult fürdőszobai környezethez, és jól mutat bármely fürdőszoba stílusban. A WC-kefe hatékonyan segít a higiénia fenntartásában, míg a tartó gondoskodik a kefe biztonságos tárolásáról.
A szett tökéletesen illeszkedik a modern, letisztult fürdőszobai környezethez, és jól mutat bármely fürdőszoba stílusban. A WC-kefe hatékonyan segít a higiénia fenntartásában, míg a tartó gondoskodik a kefe biztonságos tárolásáról.
- Tartós gyanta anyagból készült tartó
- Hatékony higiénia fenntartás
- Fényes arany színű nyél és matt fekete tartó
- Ergonomikus fogantyú
| Méret: | O9,5 x 17,5 cm |
| Kefe mérete: | O9,5 x 35,5 cm |
| Tartó anyag: | Gyanta |
| Nyél anyaga: | Fém |
| Fej anyaga: | Műanyag |
| Szín: | Fekete / fényes arany |
Gyártó: Vialli
Adagoló toalettpapírhoz feedpoint/laponkénti műanyag MINI K3 Vialli fehér
Cikkszám: MEN-OR-63185
Elérhető, csak rendelésre
4.299 Ft
Adagoló toalettpapírhoz feedpoint/laponkénti műanyag MINI K3 Vialli fehér
Gyártó: HAUSBERG
Hausberg ERT-SN 6500AB+DS fehér műanyag WC ülőke
Cikkszám: MEN-R1-507069
Elérhető, csak rendelésre
2.799 Ft
Hausberg ERT-SN 6500AB+DS fehér műanyag WC ülőke
Gyártó: HAUSBERG
Hausberg ERT-SN 6500BL+DS kék műanyag WC ülőke
Cikkszám: MEN-R1-507072
Elérhető, csak rendelésre
2.799 Ft
Hausberg ERT-SN 6500BL+DS kék műanyag WC ülőke
Gyártó: Vog und Arths
Szenzoros szappanadagoló, 600 ml, fali, elemes, fehér
Cikkszám: MEN-GL-51120A
Elérhető, csak rendelésre
4.599 Ft
Szenzoros szappanadagoló, 600 ml, fali, elemes, fehér
Gyártó: Vog und Arths
Szenzoros szappanadagoló, 600 ml, fali, elemes, füst színű
Cikkszám: MEN-GL-51120B
Elérhető, csak rendelésre
4.599 Ft
Szenzoros szappanadagoló, 600 ml, fali, elemes, füst színű


