Termékleírás
A szín/minta nem választható, véletlenszerűen kerül kiszállításra!
Paraméterek:
| Nettó súly | 0.111 kg |
| Szélesség (max.) | 140 mm |
| Mélység (max.) | 367 mm |
| Magasság (max.) | 80 mm |
| Típus | Fröccsenésvédő - mosogatóhoz |
| Típus | Fröccsenésvédő - mosogatóhoz |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | LUXPLASTIC |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Iris
IRIS CT-37 Edényfogó szett mintás 17X26 cm, 17X17 cm
Cikkszám: MEN-R1-422707
Elérhető, csak rendelésre
719 Ft
IRIS CT-37 Edényfogó szett mintás 17X26 cm, 17X17 cm
Gyártó: Iris
IRIS CT-47 Edényfogó szett karácsonyi 17X26 cm, 17X17 cm
Cikkszám: MEN-R1-422717
Elérhető, csak rendelésre
699 Ft
IRIS CT-47 Edényfogó szett karácsonyi 17X26 cm, 17X17 cm
Gyártó: Iris
IRIS CT-36 Sütőkesztyű nagy 17X35 cm
Cikkszám: MEN-R1-422706
Elérhető, csak rendelésre
699 Ft
IRIS CT-36 Sütőkesztyű nagy 17X35 cm
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00518 ECO üveg olaj spray 245ml
Cikkszám: MEN-R1-423940
Elérhető, csak rendelésre
739 Ft
IRIS C-00518 ECO üveg olaj spray 245ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00814 MIX gyümölcs alakú koktélpohár szívószállal 800ml, lila, zöld, sárga vagy piros színű
Cikkszám: MEN-R1-423757
Elérhető, csak rendelésre
669 Ft
IRIS L-00814 MIX gyümölcs alakú koktélpohár szívószállal 800ml, lila, zöld, sárga vagy piros színű
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00361 Black Pearl üveg tároló 425ml
Cikkszám: MEN-R1-423847
Elérhető, csak rendelésre
669 Ft
IRIS C-00361 Black Pearl üveg tároló 425ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00426 Rainbow piros üveg tároló 1.000ml
Cikkszám: MEN-R1-423872
Elérhető, csak rendelésre
660 Ft
IRIS C-00426 Rainbow piros üveg tároló 1.000ml
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00427 Rainbow indigókék üveg tároló 1.000ml
Cikkszám: MEN-R1-423873
Elérhető, csak rendelésre
660 Ft
IRIS C-00427 Rainbow indigókék üveg tároló 1.000ml


