Termékleírás
IRIS C-00518 ECO üveg olaj spray 245ml
Paraméterek:
| Típus | Olaj spray |
| Magasság (max.) | 180 mm |
| Mélység (max.) | 53 mm |
| Nettó súly | 0.235 kg |
| Szélesség (max.) | 53 mm |
| Űrtartalom | 0.245 l |
| Típus | Olaj spray |
| Anyag | Üveg |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | LUXPLASTIC |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Iris
IRIS CT-37 Edényfogó szett mintás 17X26 cm, 17X17 cm
Cikkszám: MEN-R1-422707
Elérhető, csak rendelésre
719 Ft
IRIS CT-37 Edényfogó szett mintás 17X26 cm, 17X17 cm
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00875 Fröccsenésvédő konyhai mosogatóhoz, rózsaszín, antracit vagy elefántcsont színű
Cikkszám: MEN-R1-423787
Elérhető, csak rendelésre
710 Ft
IRIS L-00875 Fröccsenésvédő konyhai mosogatóhoz, rózsaszín, antracit vagy elefántcsont színű
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00359 Black Pearl üveg tároló 1.000ml
Cikkszám: MEN-R1-423845
Elérhető, csak rendelésre
769 Ft
IRIS C-00359 Black Pearl üveg tároló 1.000ml
Gyártó: Iris
IRIS CT-38 Mintás sütőkesztyű 17X26 cm
Cikkszám: MEN-R1-422708
Elérhető, csak rendelésre
779 Ft
IRIS CT-38 Mintás sütőkesztyű 17X26 cm
Gyártó: Iris
IRIS CT-47 Edényfogó szett karácsonyi 17X26 cm, 17X17 cm
Cikkszám: MEN-R1-422717
Elérhető, csak rendelésre
699 Ft
IRIS CT-47 Edényfogó szett karácsonyi 17X26 cm, 17X17 cm
Gyártó: Iris
IRIS CT-36 Sütőkesztyű nagy 17X35 cm
Cikkszám: MEN-R1-422706
Elérhető, csak rendelésre
699 Ft
IRIS CT-36 Sütőkesztyű nagy 17X35 cm
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00442 Round Polygon üveg tároló 1.600ml, fekete vagy elfántcsont színű
Cikkszám: MEN-R1-423903
Elérhető, csak rendelésre
779 Ft
IRIS C-00442 Round Polygon üveg tároló 1.600ml, fekete vagy elfántcsont színű
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00396 Visible Crystal üveg tároló 1.600ml, fekete vagy elfántcsont színű
Cikkszám: MEN-R1-423904
Elérhető, csak rendelésre
779 Ft
IRIS C-00396 Visible Crystal üveg tároló 1.600ml, fekete vagy elfántcsont színű


