Termékleírás
Élvezze otthona, irodája kellemes hangulatát a narancs és gyömbér illat kombinációjával. Az illatok keveredésével varázslatos hangulatot teremthet a helyiségben. A gyertya gyönyörű fényével és kellemes illatával tökéletes kiegészítője lesz otthonának. Hosszú időn át árasztja magából az illatot, teret adva a varázsnak. Ez a csomag ideális választás azoknak, akik szeretik a kellemes illatokat. Tökéletes ajándék lehet szeretteinek, hiszen a kellemes illatok mindenkit elvarázsolnak.
Megjegyzés: Az illatokra érzékenyek kellő elővigyázatossággal használják! Az illatosítók használata nem helyettesíti a megfelelő higiéniát.
- Dekoratív megjelenés
- Varázslatos hangulat
- Hosszantartó illat
- Egyszerűen használható
Megjegyzés: Az illatokra érzékenyek kellő elővigyázatossággal használják! Az illatosítók használata nem helyettesíti a megfelelő higiéniát.
| Illat: | Narancs & fahéj |
| Töltőtömeg: | 120 g |
| Olvadási pont: | >45°C |
| Lobbanáspont: | >150°C |
| Égés időtartama: | max. 25 óra |
| Szín: | Narancs |
| Pohár anyaga: | Üveg |
| Pohár mérete: | O70 x 78 mm |
| Csomag súly: | ~300 g |
| UFI: | 4EU7-A5CJ-D00K-P5EQ |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
A gyártó/első EU forgalmazó adatai:
- Név: Globiz International Kft.
- Cím: 4002 Debrecen, Bánki Donát u 3.
- Elérhetőség: info@globiz.hu
- Webhely:
Hasonló termékek
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - vanília - 120 g
Cikkszám: MEN-GL-58802B
Elérhető, csak rendelésre
949 Ft
Illatgyertya - vanília - 120 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - "téli bogyó" - 120 g
Cikkszám: MEN-GL-58802D
Elérhető, csak rendelésre
949 Ft
Illatgyertya - "téli bogyó" - 120 g
Gyártó: HOME
Home CDL 14 LED-es kőmécses, valódi viasz, LED, ismétlődő időzítés, 8,5 cm magas
Cikkszám: MEN-S-CDL 14
Elérhető, csak rendelésre
939 Ft
Home CDL 14 LED-es kőmécses, valódi viasz, LED, ismétlődő időzítés, 8,5 cm magas
Gyártó: HOME
Home CD 6/WH LED-es teamécses, narancssárga LED, 6 db
Cikkszám: MEN-S-CD 6_WH
Elérhető, csak rendelésre
969 Ft
Home CD 6/WH LED-es teamécses, narancssárga LED, 6 db
Gyártó: GARDEN OF EDEN
Szolár lámpa - gyertya - lángeffekt - 1 melegfehér LED - 6 x 9 cm
Cikkszám: MEN-GL-11776
Elérhető, csak rendelésre
789 Ft
Varázsoljon meghitt, romantikus hangulatot kertjébe! A LED-es technológiának köszönhetően biztonságosan használható az év bármely napján. Elhelyezhető kertekben, teraszokon, kerti ösvények mentén vagy akár ablakpárkányokon is. A szolár panelen keresztül nappal feltöltődik az akkumulátor, amely segítségével éjszaka világít. Amint besötétedik, a lámpa automatikusan bekapcsol, napkeltekor pedig kikapcsol. Napközben a szolárcellák a napenergiát árammá alakítják és az akkumulátorban eltárolják.
- Vezeték nélküli
- Cseppálló házzal rendelkezik
- A fények automatikusan bekapcsolnak szürkületkor
- Hosszan világít a napelem segítségével újratöltődő akkumulátoroknak köszönhetően
- 1 db melegfehér villogó LED-del
- Rozsdamentes acél ház
- ON / OFF kapcsolóval
| LED-ek száma: | 1 db LED |
| LED színe: | Melegfehér |
| Szolár panel: | 2V, 10 mA |
| Energiaforrás: | 1 x AA 1,2V akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitás: | 40 mAh |
| Töltési idő: | 8 óra |
| Működési idő: | 6 - 8 óra |
| Szín: | Ezüst |
| Méret: | O6 x 9 cm |
| Anyag: | Műanyag, rozsdamentes acél |
| Súly: | ~70 g |
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS gyertya orrmanó rózsaszín, arany 6x4,4x11cm
Cikkszám: MEN-R1-460401
Elérhető, csak rendelésre
779 Ft
IRIS gyertya orrmanó rózsaszín, arany 6x4,4x11cm
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS kerámia olajmécses, szív leveles fa mintával, zöld 8 cm
Cikkszám: MEN-R1-497408
Elérhető, csak rendelésre
719 Ft
IRIS kerámia olajmécses, szív leveles fa mintával, zöld 8 cm
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS kerámia olajmécses, szív leveles fa mintával, világos barna 8 cm
Cikkszám: MEN-R1-497409
Elérhető, csak rendelésre
719 Ft
IRIS kerámia olajmécses, szív leveles fa mintával, világos barna 8 cm


