Termékleírás
IRIS gyertya orrmanó
Manó alakú karácsonyi gyertya, rózsaszín, vagy arany színben
- Mérete: 6 x 4,4 x 11cm
(Webes rendelés esetén nincs lehetőség a minta/szín kiválasztására, a képen látható minta/szín variációk közül bármelyik a csomagba kerülhet.)
Paraméterek:
| Alap szín | Rózsaszín |
| Karácsony | |
| Típus | Gyertya |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
A gyártó/első EU forgalmazó adatai:
- Név: Iris Kereskedőház Csoport Kft.
- Cím: 1139 Budapest, Frangepán utca 46.
- Elérhetőség: info@iris.hu
- Webhely: https://www.iris.hu/
Hasonló termékek
Gyártó: GARDEN OF EDEN
Szolár lámpa - gyertya - lángeffekt - 1 melegfehér LED - 6 x 9 cm
Cikkszám: MEN-GL-11776
Elérhető, csak rendelésre
789 Ft
Varázsoljon meghitt, romantikus hangulatot kertjébe! A LED-es technológiának köszönhetően biztonságosan használható az év bármely napján. Elhelyezhető kertekben, teraszokon, kerti ösvények mentén vagy akár ablakpárkányokon is. A szolár panelen keresztül nappal feltöltődik az akkumulátor, amely segítségével éjszaka világít. Amint besötétedik, a lámpa automatikusan bekapcsol, napkeltekor pedig kikapcsol. Napközben a szolárcellák a napenergiát árammá alakítják és az akkumulátorban eltárolják.
- Vezeték nélküli
- Cseppálló házzal rendelkezik
- A fények automatikusan bekapcsolnak szürkületkor
- Hosszan világít a napelem segítségével újratöltődő akkumulátoroknak köszönhetően
- 1 db melegfehér villogó LED-del
- Rozsdamentes acél ház
- ON / OFF kapcsolóval
| LED-ek száma: | 1 db LED |
| LED színe: | Melegfehér |
| Szolár panel: | 2V, 10 mA |
| Energiaforrás: | 1 x AA 1,2V akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitás: | 40 mAh |
| Töltési idő: | 8 óra |
| Működési idő: | 6 - 8 óra |
| Szín: | Ezüst |
| Méret: | O6 x 9 cm |
| Anyag: | Műanyag, rozsdamentes acél |
| Súly: | ~70 g |
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS kerámia olajmécses, szív leveles fa mintával, világos barna 8 cm
Cikkszám: MEN-R1-497409
Elérhető, csak rendelésre
719 Ft
IRIS kerámia olajmécses, szív leveles fa mintával, világos barna 8 cm
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS kerámia olajmécses, szív leveles fa mintával, beige 8 cm
Cikkszám: MEN-R1-497410
Elérhető, csak rendelésre
719 Ft
IRIS kerámia olajmécses, szív leveles fa mintával, beige 8 cm
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS kerámia olajmécses, szív leveles fa mintával, zöld 8 cm
Cikkszám: MEN-R1-497408
Elérhető, csak rendelésre
719 Ft
IRIS kerámia olajmécses, szív leveles fa mintával, zöld 8 cm
Gyártó: HOME
Home CDS 2 LED-es gyertyaszett, 2 db, sárga LED, 6 cm magas
Cikkszám: MEN-S-CDS 2
Elérhető, csak rendelésre
719 Ft
Home CDS 2 LED-es gyertyaszett, 2 db, sárga LED, 6 cm magas
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - "Édes éjszaka" - 125 g
Cikkszám: MEN-GL-58808A
Elérhető, csak rendelésre
719 Ft
Illatgyertya - "Édes éjszaka" - 125 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - bergamott - 125 g
Cikkszám: MEN-GL-58808B
Elérhető, csak rendelésre
719 Ft
Illatgyertya - bergamott - 125 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - friss virág - 125 g
Cikkszám: MEN-GL-58808C
Elérhető, csak rendelésre
719 Ft
Illatgyertya - friss virág - 125 g


