Termékleírás
Élvezze otthona, irodája kellemes hangulatát erdei gyümölcs illattal. Mindenki által ismert illat, édeskés jegyei miatt közkedvelt, áfonya, málna, eper, szeder és számos gyümölcs keverékéből született illat. Hosszú időn át árasztja magából az illatot, teret adva a varázsnak. A gyertya gyönyörű fényével és kellemes illatával tökéletes kiegészítője lesz otthonának. Ez a csomag ideális választás azoknak, akik szeretik a kellemes illatokat. Tökéletes ajándék lehet szeretteinek, hiszen a kellemes illatok mindenkit elvarázsolnak.
Megjegyzés: Az illatokra érzékenyek kellő elővigyázatossággal használják! Az illatosítók használata nem helyettesíti a megfelelő higiéniát.
- Üveg csupor fedővel
- Dekoratív megjelenés
- Varázslatos hangulat
- Hosszantartó illat
- Egyszerűen használható
Megjegyzés: Az illatokra érzékenyek kellő elővigyázatossággal használják! Az illatosítók használata nem helyettesíti a megfelelő higiéniát.
| Illat: | Erdei gyümölcs |
| Töltőtömeg: | 310 g |
| Olvadási pont: | >45°C |
| Lobbanáspont: | >150°C |
| Égés időtartama: | max. 15 óra |
| Szín: | Piros |
| Pohár anyaga: | Üveg |
| Pohár mérete: | O105 x 140 mm |
| Csomag súly: | ~795 g |
| UFI: | W5MH-GP1T-F10Y-AN32 |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
A gyártó/első EU forgalmazó adatai:
- Név: Globiz International Kft.
- Cím: 4002 Debrecen, Bánki Donát u 3.
- Elérhetőség: info@globiz.hu
- Webhely:
Hasonló termékek
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - relax - 350 g
Cikkszám: MEN-GL-58812C
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - relax - 350 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - Paris - 350 g
Cikkszám: MEN-GL-58812D
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - Paris - 350 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - csupor fedővel - Ylang Ylang - 310 g
Cikkszám: MEN-GL-58805A
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - csupor fedővel - Ylang Ylang - 310 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - csupor fedővel - ibolya & vanília - 310 g
Cikkszám: MEN-GL-58805C
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - csupor fedővel - ibolya & vanília - 310 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - csupor fedővel - édes citrom & bazsarózsa - 310 g
Cikkszám: MEN-GL-58805D
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - csupor fedővel - édes citrom & bazsarózsa - 310 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - "bársonyos hópelyhek" - 350 g
Cikkszám: MEN-GL-58812A
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - "bársonyos hópelyhek" - 350 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - szantálfa & méz - 350 g
Cikkszám: MEN-GL-58812B
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - szantálfa & méz - 350 g
Gyártó: Vog und Arths
Pálcikás illatosító - "karacsonyi fűszer" - 100 ml
Cikkszám: MEN-GL-58801C
Elérhető, csak rendelésre
1.370 Ft
Élvezze az otthona, irodája kellemes hangulatát a karácsony illatával. Egy kis csodára mindenkinek szüksége van, így a karácsonyt idéző illatot az év bármely napján élvezheti. A léleksimogató vanília, narancs, szegfűszeg, fahéj, mézeskalács, fenyő illat keveredéséből született illat, hamar betölti az egész helyiséget. Hosszú időn át árasztja magából az illatot, teret adva a varázsnak. Egyszerűen helyezze a pálcikákat az illatosítóba, és élvezze, ahogy az illat fokozatosan terjed a szobában. Ez a csomag ideális választás azoknak, akik szeretik a kellemes illatokat. Tökéletes ajándék lehet szeretteinek, hiszen a kellemes illatok mindenkit elvarázsolnak.
Megjegyzés: Az illatokra érzékenyek kellő elővigyázatossággal használják! Az illatosítók használata nem helyettesíti a megfelelő higiéniát.
- Dekoratív megjelenés
- Varázslatos hangulat
- Hosszantartó illat
- Egyszerűen használható
Megjegyzés: Az illatokra érzékenyek kellő elővigyázatossággal használják! Az illatosítók használata nem helyettesíti a megfelelő higiéniát.
| Illat: | Karácsonyi |
| Töltőtömeg: | 100 ml |
| Szín: | Arany |
| Pohár anyag: | Üveg |
| Pohár mérete: | O71 x 78 mm |
| Csomag súly: | ~330 g |
| UFI: | SSX9-2XR8-2H0E-9JF1 |


