Termékleírás
Élvezze otthona, irodája kellemes hangulatát édes citrom & bazsarózsa illattal. A mindenki által ismert citrusos illatot aromaterápiaként is használják, influenza, légzőszervi betegségek, megfázás esetén is nyújthat segítséget. A bazsarózsa illat pedig friss, virágos illatot biztosít otthonában. Hosszú időn át árasztja magából az illatot, teret adva a varázsnak. A gyertya gyönyörű fényével és kellemes illatával tökéletes kiegészítője lesz otthonának. Ez a csomag ideális választás azoknak, akik szeretik a kellemes illatokat. Tökéletes ajándék lehet szeretteinek, hiszen a kellemes illatok mindenkit elvarázsolnak.
Megjegyzés: Az illatokra érzékenyek kellő elővigyázatossággal használják! Az illatosítók használata nem helyettesíti a megfelelő higiéniát.
- Üveg csupor fedővel
- Dekoratív megjelenés
- Varázslatos hangulat
- Hosszantartó illat
- Egyszerűen használható
Megjegyzés: Az illatokra érzékenyek kellő elővigyázatossággal használják! Az illatosítók használata nem helyettesíti a megfelelő higiéniát.
| Illat: | Édes citrom & bazsarózsa |
| Töltőtömeg: | 310 g |
| Olvadási pont: | >45°C |
| Lobbanáspont: | >150°C |
| Égés időtartama: | max. 15 óra |
| Szín: | Sárga |
| Pohár anyaga: | Üveg |
| Pohár mérete: | O105 x 140 mm |
| Csomag súly: | ~795 g |
| UFI: | 96WK-2FQF-WF5X-J00T |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
A gyártó/első EU forgalmazó adatai:
- Név: Globiz International Kft.
- Cím: 4002 Debrecen, Bánki Donát u 3.
- Elérhetőség: info@globiz.hu
- Webhely:
Hasonló termékek
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - csupor fedővel - Ylang Ylang - 310 g
Cikkszám: MEN-GL-58805A
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - csupor fedővel - Ylang Ylang - 310 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - csupor fedővel - erdei gyümölcs - 310 g
Cikkszám: MEN-GL-58805B
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - csupor fedővel - erdei gyümölcs - 310 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - csupor fedővel - ibolya & vanília - 310 g
Cikkszám: MEN-GL-58805C
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - csupor fedővel - ibolya & vanília - 310 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - "bársonyos hópelyhek" - 350 g
Cikkszám: MEN-GL-58812A
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - "bársonyos hópelyhek" - 350 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - szantálfa & méz - 350 g
Cikkszám: MEN-GL-58812B
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - szantálfa & méz - 350 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - relax - 350 g
Cikkszám: MEN-GL-58812C
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - relax - 350 g
Gyártó: Vog und Arths
Illatgyertya - Paris - 350 g
Cikkszám: MEN-GL-58812D
Elérhető, csak rendelésre
1.349 Ft
Illatgyertya - Paris - 350 g
Gyártó: Vog und Arths
Pálcikás illatosító - "karacsonyi fűszer" - 100 ml
Cikkszám: MEN-GL-58801C
Elérhető, csak rendelésre
1.370 Ft
Élvezze az otthona, irodája kellemes hangulatát a karácsony illatával. Egy kis csodára mindenkinek szüksége van, így a karácsonyt idéző illatot az év bármely napján élvezheti. A léleksimogató vanília, narancs, szegfűszeg, fahéj, mézeskalács, fenyő illat keveredéséből született illat, hamar betölti az egész helyiséget. Hosszú időn át árasztja magából az illatot, teret adva a varázsnak. Egyszerűen helyezze a pálcikákat az illatosítóba, és élvezze, ahogy az illat fokozatosan terjed a szobában. Ez a csomag ideális választás azoknak, akik szeretik a kellemes illatokat. Tökéletes ajándék lehet szeretteinek, hiszen a kellemes illatok mindenkit elvarázsolnak.
Megjegyzés: Az illatokra érzékenyek kellő elővigyázatossággal használják! Az illatosítók használata nem helyettesíti a megfelelő higiéniát.
- Dekoratív megjelenés
- Varázslatos hangulat
- Hosszantartó illat
- Egyszerűen használható
Megjegyzés: Az illatokra érzékenyek kellő elővigyázatossággal használják! Az illatosítók használata nem helyettesíti a megfelelő higiéniát.
| Illat: | Karácsonyi |
| Töltőtömeg: | 100 ml |
| Szín: | Arany |
| Pohár anyag: | Üveg |
| Pohár mérete: | O71 x 78 mm |
| Csomag súly: | ~330 g |
| UFI: | SSX9-2XR8-2H0E-9JF1 |


