Termékleírás
Paraméterek:
| Típus | Autós töltő |
| Adapter csatlakozó USB-A | 1 db |
| Adapter csatlakozó USB-C | 2 db |
| Kimeneti feszültség | 5V/9V/12V/15V/20 V |
| Max. áramerőssség | 5 A |
| Max. teljesítmény | 130 W |
| QC | Nem |
| PD | Igen |
| Bluetooth | Nem |
| Szín | Grey |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | UGREEN |
| Cégnév | Ugreen Group Limited |
| Cím | Longhua UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, 518000, Shenzhen, CN |
| Elérhetőség | support@ugreen.com |
| Weboldal | ugreen.com |
EU felelős szervezet/személy adatai:
| Név | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Cím | 65C Rudzka, 44-200, Rybnik, PL |
| Elérhetőség | zgloszenia@innpro.pl |
Hasonló termékek
Gyártó: Vention
Vention USB-A+C*2 (3port,100/75/36W, fekete,szivargyújtós), töltő
Cikkszám: MEN-CD-FFPB0
Elérhető, csak rendelésre
7.290 Ft
Vention USB-A+C*2 (3port,100/75/36W, fekete,szivargyújtós), töltő
Gyártó: Ugreen
UGREEN EC705 autós töltő, USB + 2x USB-C, 130 W + 1m 5A kábel
Cikkszám: MEN-IP-075440
Elérhető, csak rendelésre
7.099 Ft
UGREEN EC705 autós töltő, USB + 2x USB-C, 130 W + 1m 5A kábel
Gyártó: Ugreen
UGREEN Szivargyújtós autós gyorstöltő, 3 port, 2x USB-C, 1x USB-A, 75W, szürke
Cikkszám: MEN-AS-35024
Elérhető, csak rendelésre
6.899 Ft
UGREEN Szivargyújtós autós gyorstöltő, 3 port, 2x USB-C, 1x USB-A, 75W, szürke
Gyártó: CLUB 3D
Club 3D Autós Töltő - CAC-1921 (36W, 2x USB-A, 1x USB-C, 12-24V, QC3.0)
Cikkszám: MEN-C-MOBCLUCAC-1921
Elérhető, csak rendelésre
7.499 Ft
Club 3D Autós Töltő - CAC-1921 (36W, 2x USB-A, 1x USB-C, 12-24V, QC3.0)
Gyártó: BASEUS
Baseus T Type S-13 Car Charger with FM Transmitter Black töltő
Cikkszám: MEN-CM-CCMT000101
Elérhető, csak rendelésre
6.799 Ft
Baseus T Type S-13 Car Charger with FM Transmitter Black töltő
Gyártó: PRC
UGREEN 130W 3 portos autós gyorstöltő EC705
Cikkszám: MEN-CD-35025
Elérhető, csak rendelésre
7.599 Ft
UGREEN 130W 3 portos autós gyorstöltő EC705
Gyártó: Ugreen
UGREEN EC705 2x USB-C + USB autós töltő, 130W (fekete)
Cikkszám: MEN-IP-063946
Elérhető, csak rendelésre
6.699 Ft
UGREEN EC705 2x USB-C + USB autós töltő, 130W (fekete)
Gyártó: BASEUS
Baseus CW01 15W Magnetic Wireless Charging Car Mount Black
Cikkszám: MEN-CM-C40141001111-00
Elérhető, csak rendelésre
7.699 Ft
Baseus CW01 15W Magnetic Wireless Charging Car Mount Black


