Termékleírás
UGREEN CM217 2 az 1-ben HDMI 2.0 20cm kapcsoló (fekete)
Az UGREEN HDMI Switch egy rendkívül praktikus eszköz, amely lehetővé teszi két jelforrás, például PS4, Xbox vagy PC csatlakoztatását egyetlen kijelzőhöz - monitorhoz, HDTV-hez vagy projektorhoz. Ez lehetővé teszi, hogy könnyedén váltson az eszközök között anélkül, hogy folyamatosan ki- és bedugná a kábeleket. Ideális otthoni szórakoztatásra és irodai használatra egyaránt.
Kétféle üzemmód: Switch és Splitter
Az eszköz innovációja abban is rejlik, hogy fordítva is képes működni - HDMI elosztóként. Ez lehetővé teszi, hogy egy eszközt két különálló képernyőhöz csatlakoztasson, és váltson közöttük. Osztott üzemmódban azonban a HDMI videojel egyszerre csak egy monitoron jeleníthető meg.
Kivételes video- és hangminőség
Az UGREEN HDMI Switch támogatja a 4K@60Hz, 2K és 1080P videokimenetet, nagy felbontást, 3D hatást és valósághű audio-videó effekteket biztosít. A beépített chipnek köszönhetően a készülék kiemelkedő képminőséget, valamint a DTS-HD, Dolby-true HD és más szabványokkal kompatibilis gazdag hangélményt kínál.
Univerzális kompatibilitás
Ez a kétirányú HDMI-osztó HDCP 1.4 kompatibilis, így számos eszközhöz, például Skybox TV, DVD, PS4, Xbox, Blu-Ray lejátszó és TV Stick csatlakoztatásához ideális. A HDMI jelet gond nélkül felosztja a megjelenítő eszközökhöz, például HDTV-hez, projektorhoz, monitorhoz vagy kijelzőhöz.
Könnyű használat
Az UGREEN HDMI kapcsolót a könnyű csatlakoztatás és működtetés jellemzi. Nem igényel további tápegységet, és egy gombnyomással válthat az eszközök között. Hordozható és kompakt kialakításának köszönhetően ideális bármilyen szórakoztató központba, anélkül, hogy sok helyet foglalna.
| Gyártó | UGREEN |
|---|---|
| Modell | CM217 |
| Termékkód | 50966B |
| Portok | 3x HDMI |
| Támogatott felbontás | 4K@60Hz, 2K, 1080P |
| Átviteli sebesség | 18 Gbps |
| Szín | Fekete |
| Méretek | 51,5 x 51 x 14,5 mm |
| Kompatibilitás | PS4, PS4 Pro, Blue-Ray lejátszó, DVD-lejátszó, PC, laptop, TV Box, tv Stick és több más |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | UGREEN |
| Cégnév | Ugreen Group Limited |
| Cím | Longhua UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, 518000, Shenzhen, CN |
| Elérhetőség | support@ugreen.com |
| Weboldal | ugreen.com |
EU felelős szervezet/személy adatai:
| Név | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Cím | 65C Rudzka, 44-200, Rybnik, PL |
| Elérhetőség | zgloszenia@innpro.pl |
Hasonló termékek
DisplayPort - Displayport kábel - 1.4 - 4K - 1,8 m
- Displayport (apa) kábelvégződések
- 4K felbontás támogatás
- Kiváló audio- és videójelátvitel
- Aranyozott csatlakozók
| Csatlakozó típusa: | DisplayPort - Displayport kábel |
| Csatlakozó bevonat: | 24K aranyozott |
| Hosszúság: | 1,8 méter |
| Átmérő: | 30 AWG |
| Árnyékolás: | Dupla |
| Szövött bevonat: | Nem |
| Szigetelés: | Szimpla |
| Támogatott felbontás: | Max. 4K (UHD 3840 x 2160p) |
| Sávszélesség: | 340 Mhz -ig (10,2 Gbps) |
| Színmélység: | 48 bit-ig |
| DisplayPort szabványos: | Igen |
| ROHS megfelelőség: | Igen |
| 1.2 eszköz kompatibilitás: | Igen |
| HDCP megfelelőség: | Igen |
| DVD audió támogatás: | Igen |
| HDR támogatás: | Igen |
| Multi-Stream (MST) támogatás: | Igen |
| Adaptív Sync: | FreeSync, G-Sync (eszköztől függően) |
| Kábel külső átmérő: | 5,56 mm |
| Kábel szín: | Fekete |


