Termékleírás
Termékleírás
Megvilágított gamer egér és sima felületű egérpad készlet
- DPI-sebesség gomb (200-7200 DPI), hogy játékstílusát a játékhoz igazíthassa
- A többszínű LED-világítás 3 változatos beállítással, amitől a játék még menőbb lesz.
- A mellékelt szoftver lehetővé teszi a gomboknak a
- játékstílushoz megfelelő programozását.
- Hat gomb, melyek teljes körű vezérlést biztosítanak, beleértve a balra,
- jobbra, előre, hátra, görgetést és a DPI beállítását
- Az extra hosszú, 1,5 m-es kábel nagyobb mozgásszabadságot
- nyújt
- Sima felületű egérpad (245x210 mm) optimalizált felületi textúrával a pontosság és az irányíthatóság
- érdekében
- Csúszásgátló gumi alj a stabil játékkörnyezetért
- Rendszerkövetelmények: USB port - Windows 10 vagy 11
Paraméterek:
| Szélesség (max.) | 131 mm |
| Alap szín | Fekete |
| Súly | 92 gramm |
| Magasság (max.) | 42 mm |
| Mélység (max.) | 70 mm |
| Kábel hosszúság | 100 cm |
| Görgetés iránya | Függőleges |
| Görgők száma | 1 db |
| Gamer | |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| Csatoló felület | USB |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Trust |
| Cégnév | Trust International B.V |
| Cím | Claude Debussylaan 18 A, 1082 MD Amsterdam, Nederland |
| Elérhetőség | pr.nl@trust.com |
| Weboldal | https://www.trust.com/en |
Hasonló termékek
Gyártó: Razer
Razer DeathAdder Essential Gamer White egér
Cikkszám: MEN-CM-RZ01-03850200-R3M1
Elérhető, csak rendelésre
8.499 Ft
Razer DeathAdder Essential Gamer White egér
Gyártó: Trust
Egér, vezeték nélküli, optikai, gaming, LED, TRUST "GXT110 Felox", fekete
Cikkszám: MEN-CO-TR25037
Elérhető, csak rendelésre
8.499 Ft
Egér, vezeték nélküli, optikai, gaming, LED, TRUST "GXT110 Felox", fekete
Gyártó: Trust
GXT 133 Locx RGB LED-es, vezetékes optikai gamer egér, 4000 dpi, fekete
Cikkszám: MEN-L-45283
Készleten szaküzletünkben
8.499 Ft
Mouse, Wired Trust GXT133 GXT 133 Locx 800-4000dpi
Gyártó: Trust
Egér, vezeték nélküli, optikai, gaming, LED, TRUST "GXT110W Felox", fehér
Cikkszám: MEN-CO-TR25069
Elérhető, csak rendelésre
8.499 Ft
Egér, vezeték nélküli, optikai, gaming, LED, TRUST "GXT110W Felox", fehér
Gyártó: Dell
Dell MS3220 Laser Wired Mouse Titan Gray egér
Cikkszám: MEN-CM-570-ABHM
Elérhető, csak rendelésre
8.499 Ft
Dell MS3220 Laser Wired Mouse Titan Gray egér
Gyártó: Trust
Trust GXT 133 Locx fekete gamer egér
Cikkszám: MEN-R1-201624
Elérhető, csak rendelésre
8.599 Ft
Trust GXT 133 Locx fekete gamer egér
Gyártó: HP BPS ATTACH
HP vezeték nélküli egér bluetooth 245 - fekete
Cikkszám: MEN-CH-354369
Elérhető, csak rendelésre
8.599 Ft
HP vezeték nélküli egér bluetooth 245 - fekete
Gyártó: DRAKKAR
Drakkar Runemaster Evo gamer egér
Cikkszám: MEN-R1-382631
Elérhető, csak rendelésre
8.599 Ft
Drakkar Runemaster Evo gamer egér


