Termékleírás
Termékleírás
Megvilágított gamer egér programozható gombokkal
- DPI-sebesség gomb (200-6400 DPI), hogy játékstílusát a játékhoz igazíthassa
- A többszínű LED-világítás 3 változatos beállítással, amitől a játék még menőbb lesz.
- A mellékelt szoftver lehetővé teszi a gomboknak a játékstílushoz megfelelő programozását.
- Hat gomb, melyek teljes körű vezérlést biztosítanak, beleértve a balra, jobbra, előre, hátra, görgetést és a DPI beállítását
- Az extra hosszú, 1,5 m-es kábel nagyobb mozgásszabadságot nyújt
- Rendszerkövetelmények: USB port - Windows 10 vagy 11
Paraméterek:
| Bluetooth | |
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes |
| Csatoló felület | USB 2.0 |
| Anyag | ABS |
| Szélesség (max.) | 70 mm |
| Alap szín | Fekete |
| Gomb + scroll | 5+1 |
| Gamer | |
| Magasság (max.) | 42 mm |
| Súly | 102 gramm |
| Mélység (max.) | 131 mm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Trust |
| Cégnév | Trust International B.V |
| Cím | Claude Debussylaan 18 A, 1082 MD Amsterdam, Nederland |
| Elérhetőség | pr.nl@trust.com |
| Weboldal | https://www.trust.com/en |
Hasonló termékek
Gyártó: Trust
Trust Mydo Silent Optical Mouse Blue egér
Cikkszám: MEN-CM-25041
Elérhető, csak rendelésre
6.499 Ft
Trust Mydo Silent Optical Mouse Blue egér
Gyártó: Genius
Genius NX-9000BT vezeték nélküli ezüst egér
Cikkszám: MEN-R1-404384
Elérhető, csak rendelésre
6.499 Ft
Genius NX-9000BT vezeték nélküli ezüst egér
Gyártó: Logitech
Logitech M235 Wireless Mouse Black/Grey egér
Cikkszám: MEN-CM-910-002201
Elérhető, csak rendelésre
6.499 Ft
Logitech M235 Wireless Mouse Black/Grey egér
Gyártó: Logitech
Logitech M190 teljes méretű vezeték nélküli egér
Cikkszám: MEN-ING-222C814
Elérhető, csak rendelésre
6.499 Ft
Logitech M190 teljes méretű vezeték nélküli egér
Gyártó: Hama
Hama MW-500 V2 Wireless mouse Creme White egér
Cikkszám: MEN-CM-00173036
Elérhető, csak rendelésre
6.499 Ft
Hama MW-500 V2 Wireless mouse Creme White egér
Gyártó: Logitech
Egér, vezeték nélküli, optikai, USB, LOGITECH "M235", szürke
Cikkszám: MEN-CO-LGEM235G
Elérhető, csak rendelésre
6.499 Ft
Egér, vezeték nélküli, optikai, USB, LOGITECH "M235", szürke
Gyártó: Logitech
Logitech M190 teljes méretű vezeték nélküli egér
Cikkszám: MEN-ING-222C826
Elérhető, csak rendelésre
6.499 Ft
Logitech M190 teljes méretű vezeték nélküli egér
Gyártó: Logitech
LOGITECH Egér - M235 Vezeték Nélküli Optikai Nano, Szürke
Cikkszám: MEN-CH-211123
Elérhető, csak rendelésre
6.499 Ft
LOGITECH Egér - M235 Vezeték Nélküli Optikai Nano, Szürke


