Termékleírás
Trust Maxo 38W fekete autós töltő
Paraméterek:
| Alap szín | Fekete |
| Szélesség (max.) | 24 mm |
| Eszköz kompatibilitás | Univerzális |
| Márka kompatibilitás | Univerzális |
| Teljesítmény | 38 W |
| Súly | 20 gramm |
| Mélység (max.) | 24 mm |
| Magasság (max.) | 47 mm |
| 2. csatlakozó típusa | USB C |
| 1. csatlakozó típusa | USB |
| Bemeneti csatlakozás | Szivargyújtó |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Trust |
| Cégnév | Trust International B.V |
| Cím | Claude Debussylaan 18 A, 1082 MD Amsterdam, Nederland |
| Elérhetőség | pr.nl@trust.com |
| Weboldal | https://www.trust.com/en |
Hasonló termékek
Gyártó: Ugreen
UGREEN EC705 2x USB-C + USB autós töltő, 130W (fekete)
Cikkszám: MEN-IP-063946
Elérhető, csak rendelésre
6.699 Ft
UGREEN EC705 2x USB-C + USB autós töltő, 130W (fekete)
Gyártó: PRC
AUTO054 szivargyújtó aljzat, beépíthető panel, 2*USB töltővel, feszültség mérővel
Cikkszám: MEN-L-60757
Készleten szaküzletünkben
6.499 Ft
Táp 12V - szivargyújtó aljzat, beépíthető, 2*USB töltővel, fesz.mérővel
Gyártó: BASEUS
Baseus T Type S-13 Car Charger with FM Transmitter Black töltő
Cikkszám: MEN-CM-CCMT000101
Elérhető, csak rendelésre
6.799 Ft
Baseus T Type S-13 Car Charger with FM Transmitter Black töltő
Gyártó: BASEUS
Baseus Enjoyment Pro Car Charger U+Retractable Type-C Cable 60W Black töltő
Cikkszám: MEN-CM-C00057800111-00
Elérhető, csak rendelésre
6.399 Ft
Baseus Enjoyment Pro Car Charger U+Retractable Type-C Cable 60W Black töltő
Gyártó: Varta
Varta 57932101401 Car Charger Dual USB Fast 1xUSB/1xUSB-C autós töltő
Cikkszám: MEN-R1-354237
Elérhető, csak rendelésre
6.399 Ft
Varta 57932101401 Car Charger Dual USB Fast 1xUSB/1xUSB-C autós töltő
Gyártó: BASEUS
Baseus Enjoyment Pro Car Charger U+Retractable iPhone Cable 55W Black töltő
Cikkszám: MEN-CM-C00057801111-00
Elérhető, csak rendelésre
6.399 Ft
Baseus Enjoyment Pro Car Charger U+Retractable iPhone Cable 55W Black töltő
Gyártó: Ugreen
UGREEN Szivargyújtós autós gyorstöltő, 3 port, 2x USB-C, 1x USB-A, 75W, szürke
Cikkszám: MEN-AS-35024
Elérhető, csak rendelésre
6.899 Ft
UGREEN Szivargyújtós autós gyorstöltő, 3 port, 2x USB-C, 1x USB-A, 75W, szürke
Gyártó: Vention
Vention USB-A+C*2 (3port,100/30/18W, fekete,szivargyújtós), töltő
Cikkszám: MEN-CD-FFQB0
Elérhető, csak rendelésre
6.299 Ft
Vention USB-A+C*2 (3port,100/30/18W, fekete,szivargyújtós), töltő


