Termékleírás
TRIO R52251106 Ringo 15,3 cm átmérő asztali lámpa
Paraméterek:
| Izzó foglalat | Integrált |
| Alap szín | Króm |
| Család | Ringo |
| Típus | Asztali lámpa |
| Fényerő | 430 Lm |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| IP besorolás | |
| Névleges élettartam | 20000 h |
| Foglalat max. W | 5 W |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Magasság (max.) | 24,5 cm |
| Feszültség | 230 V |
| Átmérő | 15,3 cm |
| Modern | |
| Távirányító | |
| RGB világítás | |
| Nappali | |
| Hálószoba | |
| Helyiség | Nappali |
| Stílus | Modern |
| Másodlagos anyag | Műanyag |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Műanyag |
| Nettó súly | 0,64 kg |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LEDLENSER
TRIO R52221106 John 20,7 cm asztali lámpa
Cikkszám: MEN-R1-229141
Elérhető, csak rendelésre
5.199 Ft
TRIO R52221106 John 20,7 cm asztali lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 528210106 Baloubet 3W 350lm 3100K króm asztali lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-315213
Elérhető, csak rendelésre
5.199 Ft
TRIO 528210106 Baloubet 3W 350lm 3100K króm asztali lámpatest
Gyártó: Emos
Emos Z7607B Alvin 200lm szabályozható fekete LED asztali lámpa
Cikkszám: MEN-R1-327424
Elérhető, csak rendelésre
5.199 Ft
Emos Z7607B Alvin 200lm szabályozható fekete LED asztali lámpa
1024470
1024470
Gyártó: AVIDE
Asztali lámpa, C-talp, AVIDE "Basic", fekete
Cikkszám: MEN-CO-AVALBCB
Elérhető, csak rendelésre
5.299 Ft
Asztali lámpa, C-talp, AVIDE "Basic", fekete
Gyártó: AVIDE
Asztali lámpa,C-talp, AVIDE "Basic", ezüst
Cikkszám: MEN-CO-AVALBCS
Elérhető, csak rendelésre
5.299 Ft
Asztali lámpa,C-talp, AVIDE "Basic", ezüst
Gyártó: Tracer
Tracer TRAOSW46807 Ring Light 8 W/26 cm/600-1700 lm/RGB/gyűrűs LED lámpa mini állvánnyal
Cikkszám: MEN-R1-419677
Elérhető, csak rendelésre
5.299 Ft
Tracer TRAOSW46807 Ring Light 8 W/26 cm/600-1700 lm/RGB/gyűrűs LED lámpa mini állvánnyal
Gyártó: Platinet
Platinet Desk Lamp Wireless Charger 5W White töltő
Cikkszám: MEN-CM-PDL1930W
Elérhető, csak rendelésre
5.299 Ft
Platinet Desk Lamp Wireless Charger 5W White töltő
Gyártó: AVIDE
Asztali lámpa, Basic, C-talpas, max. 40W, AVIDE, ezüst
Cikkszám: MEN-OR-67149
Elérhető, csak rendelésre
5.299 Ft
Asztali lámpa, Basic, C-talpas, max. 40W, AVIDE, ezüst


