Termékleírás
TRIO 304900142 Dover 60W alumínium függesztett lámpatest
Paraméterek:
| IP besorolás | |
| Névleges élettartam | 25000 h |
| Foglalat max. W | 60 W |
| Család | Dover |
| Típus | Függesztett lámpatest |
| Izzó foglalat | E27 |
| Alap szín | Alumínium |
| Nettó súly | 2,385 kg |
| Elhelyezés | Nappali/Hálószoba |
| Lámpatest/kar/oszlop anyaga | Fém |
| Nappali | |
| Helyiség | Nappali |
| Hálószoba | |
| Stílus | Vintage |
| Mélység (max.) | 12 cm |
| Szélesség (max.) | 63 cm |
| Feszültség | 230 V |
| Átmérő | 39,5 cm |
| Magasság (max.) | 140 cm |
| Vintage |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TRIO |
| Cégnév | TRIO Leuchten GmbH |
| Cím | Gut Nierhof 17 59757 Arnsberg, Németország |
| Elérhetőség | https://www.trio-lighting.com/home/ |
| Weboldal | https://www.trio-lighting.com/home/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Yeelight
Yeelight C2201C400 okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-038805
Elérhető, csak rendelésre
27.399 Ft
Yeelight C2201C400 okos mennyezeti lámpa
Gyártó: Yeelight
Yeelight Meteor C500 CW okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-079021
Elérhető, csak rendelésre
27.899 Ft
Yeelight Meteor C500 CW okos mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 351610107 Damian 30 cm átmérő függő mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210135
Elérhető, csak rendelésre
27.999 Ft
TRIO 351610107 Damian 30 cm átmérő függő mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDVANCE
Ledvance DAMP PROOF VALUE 1500 25 W 4000 K IP65 por- pára mentes lámpa
Cikkszám: MEN-R1-327136
Elérhető, csak rendelésre
27.099 Ft
Ledvance DAMP PROOF VALUE 1500 25 W 4000 K IP65 por- pára mentes lámpa
Gyártó: Yeelight
Yeelight Mars C300 okos mennyezeti lámpa
Cikkszám: MEN-IP-079030
Elérhető, csak rendelésre
27.099 Ft
Yeelight Mars C300 okos mennyezeti lámpa
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 850010331 Gemini fehér 3-as mennyezeti spot lámpa
Cikkszám: MEN-R1-210131
Elérhető, csak rendelésre
28.199 Ft
TRIO 850010331 Gemini fehér 3-as mennyezeti spot lámpa
Gyártó: KOHL
Kohl K51700.03.SR.WH-WH.OP.ST.8.30.DA mennyezeti fehér LED lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-355607
Elérhető, csak rendelésre
26.899 Ft
Kohl K51700.03.SR.WH-WH.OP.ST.8.30.DA mennyezeti fehér LED lámpatest
Gyártó: LEDLENSER
TRIO 301300342 Onyx 42W antracit függesztett lámpatest
Cikkszám: MEN-R1-314665
Elérhető, csak rendelésre
26.899 Ft
TRIO 301300342 Onyx 42W antracit függesztett lámpatest


