Termékleírás
Tracon TDZ-1C-10 sorolható C-1P-10A kismegszakító
Paraméterek:
| Névleges feszültség | 230V |
| Mélység (max.) | 75 mm |
| Nettó súly | 0,1 kg |
| Alap szín | Bézs |
| Névleges megszakítóképesség | 6kA |
| Hálózat típusa | AC |
| Környezeti hőmérséklet | -25…50 °C |
| Szélesség (max.) | 18 mm |
| Magasság (max.) | 81 mm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Tracon |
| Cégnév | TRACON BUDAPEST Ipari, Kereskedelmi, Közvetítő és Tanácsadó Kft. |
| Cím | 2120 Dunakeszi, Pallag u 23 |
| Elérhetőség | https://shop.traconelectric.com/ |
| Weboldal | https://shop.traconelectric.com/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Tracon
Tracon EVOZ1C32 32A C 1P 6kA kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-310798
Elérhető, csak rendelésre
1.229 Ft
Tracon EVOZ1C32 32A C 1P 6kA kismegszakító
Gyártó: Tracon
Tracon TDZ-1C-16 sorolható C-1P-16A kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-359742
Elérhető, csak rendelésre
1.229 Ft
Tracon TDZ-1C-16 sorolható C-1P-16A kismegszakító
Gyártó: Tracon
Tracon EVOZ1C13 13A C 1P 6kA kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-365813
Elérhető, csak rendelésre
1.229 Ft
Tracon EVOZ1C13 13A C 1P 6kA kismegszakító
Gyártó: Tracon
Tracon EVOZ1C25 25A C 1P 6kA kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-365814
Elérhető, csak rendelésre
1.229 Ft
Tracon EVOZ1C25 25A C 1P 6kA kismegszakító
Gyártó: Tracon
Tracon EVOZ1C6 6A C 1P 6kA kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-338036
Elérhető, csak rendelésre
1.229 Ft
Tracon EVOZ1C6 6A C 1P 6kA kismegszakító
Gyártó: Eaton
Eaton 286531 6kA 1P C10A kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-261456
Elérhető, csak rendelésre
1.199 Ft
Eaton 286531 6kA 1P C10A kismegszakító
Gyártó: Eaton
Eaton 286533 6kA 1P C16A kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-261460
Elérhető, csak rendelésre
1.199 Ft
Eaton 286533 6kA 1P C16A kismegszakító
Gyártó: Siemens
Siemens 5SL6116-7 6KA 1P C 16A kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-267019
Elérhető, csak rendelésre
1.199 Ft
Siemens 5SL6116-7 6KA 1P C 16A kismegszakító


