Termékleírás
Tracon EVOZ3C25 25A C 3P 6kA kismegszakító
Paraméterek:
| Környezeti hőmérséklet | -25…50 °C |
| Hálózat típusa | AC |
| Szélesség (max.) | 54 mm |
| Magasság (max.) | 82.8 mm |
| Mélység (max.) | 71 mm |
| Alap szín | Bézs |
| Nettó súly | 0,3 kg |
| Névleges feszültség | 400V |
| Kioldási karakterisztika | C |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Tracon |
| Cégnév | TRACON BUDAPEST Ipari, Kereskedelmi, Közvetítő és Tanácsadó Kft. |
| Cím | 2120 Dunakeszi, Pallag u 23 |
| Elérhetőség | https://shop.traconelectric.com/ |
| Weboldal | https://shop.traconelectric.com/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Tracon
Tracon EVOZ3C16 16A C 3P 6kA kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-310799
Elérhető, csak rendelésre
2.999 Ft
Tracon EVOZ3C16 16A C 3P 6kA kismegszakító
Gyártó: Siemens
Siemens 5SL4110-7 10KA 1P C10 kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-266966
Elérhető, csak rendelésre
2.999 Ft
Siemens 5SL4110-7 10KA 1P C10 kismegszakító
Gyártó: Tracon
Tracon EVOZ3C32 32A C 3P 6kA kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-310801
Elérhető, csak rendelésre
2.999 Ft
Tracon EVOZ3C32 32A C 3P 6kA kismegszakító
Gyártó: Tracon
Tracon EVOZ3C63 63A C 3P 6kA kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-310803
Elérhető, csak rendelésre
2.999 Ft
Tracon EVOZ3C63 63A C 3P 6kA kismegszakító
Gyártó: Tracon
Tracon TDZ-3C-20 sorolható C-3P-20A kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-318499
Elérhető, csak rendelésre
2.999 Ft
Tracon TDZ-3C-20 sorolható C-3P-20A kismegszakító
Gyártó: Siemens
Siemens 5SL4116-6 10KA 1P B16 kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-266968
Elérhető, csak rendelésre
2.899 Ft
Siemens 5SL4116-6 10KA 1P B16 kismegszakító
Gyártó: Eaton
Eaton 286528 6kA 1P C2A kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-261464
Elérhető, csak rendelésre
2.899 Ft
Eaton 286528 6kA 1P C2A kismegszakító
Gyártó: Siemens
Siemens 5SL6516-7 6KA 1+N-P C 16A kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-267072
Elérhető, csak rendelésre
2.799 Ft
Siemens 5SL6516-7 6KA 1+N-P C 16A kismegszakító


