Termékleírás
Tracon EVOV4P4003 4 pólusú áram-védőkapcsoló
Paraméterek:
| Névleges áram | 40A |
| Névleges feszültség | 400V |
| Alap szín | Bézs |
| Nettó súly | 0,4 kg |
| Szélesség (max.) | 72 mm |
| Magasság (max.) | 83 mm |
| Mélység (max.) | 67.5 mm |
| Hálózat típusa | AC |
| Környezeti hőmérséklet | -25…50 °C |
| Névleges megszakítóképesség | 6kA |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Tracon |
| Cégnév | TRACON BUDAPEST Ipari, Kereskedelmi, Közvetítő és Tanácsadó Kft. |
| Cím | 2120 Dunakeszi, Pallag u 23 |
| Elérhetőség | https://shop.traconelectric.com/ |
| Weboldal | https://shop.traconelectric.com/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Schneider
Schneider A9Z21225 analóg 2P 25A 30mA A-típus 1.5kA Acti9 iID áram-védőkapcsoló
Cikkszám: MEN-R1-349589
Elérhető, csak rendelésre
21.399 Ft
Schneider A9Z21225 analóg 2P 25A 30mA A-típus 1.5kA Acti9 iID áram-védőkapcsoló
Gyártó: Siemens
Siemens 5SU1356-6KK20 ÁVK/KM A 30MA 6KA 1+N-P B 20A védőkapcsoló
Cikkszám: MEN-R1-267103
Elérhető, csak rendelésre
27.199 Ft
Siemens 5SU1356-6KK20 ÁVK/KM A 30MA 6KA 1+N-P B 20A védőkapcsoló
Gyártó: Schneider
Schneider R9D31225 RESI9 1P-N/C/25A/30mA/AC osztály/áramvédős kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-230150
Elérhető, csak rendelésre
17.899 Ft
Schneider R9D31225 RESI9 1P-N/C/25A/30mA/AC osztály/áramvédős kismegszakító
Gyártó: Schneider
Schneider R9D31206 RESI9 1P-N/C/6A/30mA/AC osztály/áramvédős kismegszakító
Cikkszám: MEN-R1-230146
Elérhető, csak rendelésre
17.199 Ft
Schneider R9D31206 RESI9 1P-N/C/6A/30mA/AC osztály/áramvédős kismegszakító
Gyártó: Schneider
Schneider R9R02425 RESI9 4P/25A/30mA/A osztály/áram-védőkapcsoló
Cikkszám: MEN-R1-230188
Elérhető, csak rendelésre
16.699 Ft
Schneider R9R02425 RESI9 4P/25A/30mA/A osztály/áram-védőkapcsoló
Gyártó: Schneider
Schneider R9R11425 RESI9 AC osztály, 25A, 30mA 4 pólusú áram-védőkapcsoló
Cikkszám: MEN-R1-223116
Elérhető, csak rendelésre
15.999 Ft
Schneider R9R11425 RESI9 AC osztály, 25A, 30mA 4 pólusú áram-védőkapcsoló
Gyártó: Tracon
Tracon EVOV2P4003 2 pólusú áram-védőkapcsoló
Cikkszám: MEN-R1-365815
Elérhető, csak rendelésre
15.499 Ft
Tracon EVOV2P4003 2 pólusú áram-védőkapcsoló
Gyártó: Siemens
Siemens 5SV3442-6 ÁVK A 25/4 100MA 4 MODUL védőkapcsoló
Cikkszám: MEN-R1-267130
Elérhető, csak rendelésre
15.499 Ft
Siemens 5SV3442-6 ÁVK A 25/4 100MA 4 MODUL védőkapcsoló


