Termékleírás
16 portos gigabites Easy Smart PoE switch 8 PoE+ csatlakozással
- 16 db 10/100/1000 Mb/s RJ45-ös port
- 8 PoE+ támogatott csatlakozóval felszerelt, hogy a tápellátás és az adattovábbítás egy kábelen történjen
- Együttműködik az IEEE 802.3af/at-kompatibilis PoE+ eszközökkel, kibővítve az otthoni vagy irodai hálózatot
- Plug & Play kialakítással egyszerű hálózatbeállítás
- Webes felhasználói felület és vezérlő program az egyszerűbb kezeléshez
Működése
A TL-SG1016PE egy 16 portos gigabites asztali/Rackbe szerelhető switch, 8 csatlakozó támogatja a PoE+ szabványt. Lehetőséget nyújt, hogy megnövelje vezetékes hálózatát egyetlen Ethernet kábellel, amin az adat és a táp is továbbításra kerül. A 110W összteljesítménnyel, 30 W teljesítményű csatlakozóval a TL-SG1016PE képes tápot biztosítani olyan eszközöknek mint vezeték nélküli Access Point, IP-kamera vagy IP-telefon. Sőt, az innovatív energiahatékony technológiával a TL-SG1016PE 75% -os energiamegtakarítást is elérhet, ami egy környezetbarát megoldás a vállalati hálózathoz.
Hogyan működik?
A TL-SG1016PE 8 csatlakozója támogatja a Power over Ethernet Plus (PoE+) szabványt, aminek révén automatikusan felderíthető és árammal látható el bármilyen IEEE 802.3af/at kompatibilis készülék. Ilyen esetekben az áram és az adat együtt kerül továbbításra egyetlen kábelen, lehetővé téve, hogy megnövelje hálózatát, és beüzemeljen olyan eszközöket is mint AP-k, IP-kamerák vagy IP-telefonok.
Túlterhelési priorizálás
A TL-SG1016PE egyik magasabb prioritású feladata, hogy védje a rendszert, ha a tápellátás túlterheltté válna. Ha az összes PoE+ eszköz fogyasztása nagyobb vagy egyenlő, mint 110W, a 8 PoE+ csatlakozóknál a fontosabb portok kiemelt helyre kerülnek, az alacsonyabb prioritásúaknál pedig megszűnik a tápellátás.
Port priorítási funkció
*Prioritás (1. port > 2. port > 3. port > 4. port > 5. port > 6. port > 7. port > 8. port): Ez a funkció megvédi a rendszert, ha a tápellátás túlterhelt lesz. Például, ha 1., 2., 3. csatlakozó 30W-ot, az 5. csatlakozó 15W-ot használ (maximális teljesítmény portonként 30W), a rendszer teljesítménye 110W összesen (a PoE max LED zöldre vált, ha valamennyi PoE eszköz tápigénye nagyobb vagy egyenlő 110W-nál). Ha egy további eszközt a 4. porthoz illesztenek 20W teljesítménnyel, akkor a rendszer az 5. port tápellátását megszünteti, mivel a teljesítmény elérte a 110W-os határt. Így az 1., 2. és 3. port 30W-t fog használni, és a 4. port 20W-t fog használni, az 5. port tápellátása pedig megszűnik, mivel a besorolás alapján alacsonyabb prioritása van.
Könnyű használni
TL-SG1016PE-t egyszerű beüzemelni és használni. Nem kell konfigurálni vagy beszerelni. Az asztali/rackbe szerelhető kivitelezésével, kiemelkedő teljesítményével és minőségével a TP-Link TL-SG1016PE 16 portos gigabites switch 8 PoE porttal nagyszerű választás otthoni vagy irodai hálózatának bővítéséhez.
Paraméterek:
| Link-aggregáció | |
| 10G támogatás | |
| Broadcast Storm kontroll | |
| Virtuális LAN (VLAN) támogatás | |
| Virtuális LAN (VLAN) mennyiség | 4000 |
| Max. adatátviteli sebesség / mp | 32 Gbit/s |
| Magasság (max.) | 44 mm |
| Mélység (max.) | 180 mm |
| POE támogatás | |
| Szélesség (max.) | 294 mm |
| Működési hőmérséklet-tartomány (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatív üzemi páratartalom | 10 - 90 % |
| Folyamatszabályozás támogatás | |
| Jumbo frame támogatás | |
| Beépített ventilátor | |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 |
| Stackelhető | |
| Alap szín | Fekete |
| LED-kijelzők | |
| IGMP szűrés | |
| QoS | |
| POE+ portok száma | 8 db |
| MAC címtábla | 8000 bejegyzés |
| PoE teljesítmény/port | 96 W |
| Automatikus MDI/MDI-X | |
| Alap LAN csatlakozók típusa | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| POE maximális teljesítmény | 110 W |
| Gigabit LAN | 16 db |
| Összes LAN port | 16 db |
| WEB alapú kezelés | |
| Switch típusa | Menedzselhető |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | TP-Link |
| Cégnév | TP-Link Networks Hungary Kft |
| Cím | Budapest 1093 Közraktár u. 30 |
| Elérhetőség | sales.hu@tp-link.com |
| Weboldal | http://www.tplink.com/ |
EU felelős szervezet/személy adatai:
| Név | TP-Link Networks Hungary Kft |
| Cím | Budapest 1093 Közraktár u. 30 |
| Elérhetőség | sales.hu@tp-link.com |


