Termékleírás
Termék jellemzők: Hálózati elosztó kábel
|
Specifikáció |
|
|
Aljzatok száma |
3 |
|
Bemeneti feszültség |
250 V |
|
Max. áramerősség |
16 A |
|
Max. terhelhetőség |
3680 W |
|
Vezeték |
H05VV-F 3G 1.5 mm² |
|
Vezeték hossza |
5 m |
|
IP tanúsítvány |
IP20 |
|
Felhasználás |
Beltéri |
|
Szín |
Fehér |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Too |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Emos
Emos PS1721 3+4 aljzat 1,5méter 1mm2 kapcsolós fehér elosztó
Cikkszám: MEN-R1-70382
Elérhető, csak rendelésre
3.599 Ft
Emos PS1721 3+4 aljzat 1,5méter 1mm2 kapcsolós fehér elosztó
Gyártó: BlackBird
BLACKBIRD Hálózati Dugalj elosztó 250V, Max:3680W 3x16A/250V SQ-GZB3K-01/03 gyerekvédelem + kapcsoló, Fehér
Cikkszám: MEN-CH-380009
Elérhető, csak rendelésre
3.599 Ft
BLACKBIRD Hálózati Dugalj elosztó 250V, Max:3680W 3x16A/250V SQ-GZB3K-01/03 gyerekvédelem + kapcsoló, Fehér
Gyártó: Hama
Hama 200737 FIC 3 eres 1,5m hálózati kábel
Cikkszám: MEN-R1-343753
Elérhető, csak rendelésre
3.599 Ft
Hama 200737 FIC 3 eres 1,5m hálózati kábel
Gyártó: ANCO
Anco földelt elosztó 2 a usb csatlakozóval
Cikkszám: MEN-R1-424101
Elérhető, csak rendelésre
3.599 Ft
Anco földelt elosztó 2 a usb csatlakozóval
Gyártó: BlackBird
BLACKBIRD Hálózati elosztó 1.5m 3xSCHUKO 16/A/250V/3500W + kapcsoló, Fehér
Cikkszám: MEN-CH-380159
Elérhető, csak rendelésre
3.599 Ft
BLACKBIRD Hálózati elosztó 1.5m 3xSCHUKO 16/A/250V/3500W + kapcsoló, Fehér
Gyártó: Emos
Emos P0323R 3 aljzat 3méter 1,5mm2 fehér hosszabbító
Cikkszám: MEN-R1-207196
Elérhető, csak rendelésre
3.699 Ft
Emos P0323R 3 aljzat 3méter 1,5mm2 fehér hosszabbító
Gyártó: Value
VALUE Hálózati elosztó 6-os, 1,5m, fehér
Cikkszám: MEN-AS-19.99.1080-20
Elérhető, csak rendelésre
3.699 Ft
VALUE Hálózati elosztó 6-os, 1,5m, fehér
Gyártó: DeLight
Hálózati lengő hosszabbító
Cikkszám: MEN-GL-20503WH
Elérhető, csak rendelésre
3.699 Ft
Általános, fehér hálózati lengő hosszabbító, amely használata javasolt háztartásban, irodákban. Jó minőségű, vastag szigetelése megvédi a kábelt a sérülésektől, a kábel esetleges megtörésétől.
- Fehér
- 5 méter
- Egyenes dugóval
| Csatlakozó típusa: | CEE 7/7 dugó |
| Aljzatok típusa: | védőérintkezős CEE 7/4 aljzat |
| Max. áramerősség: | 10 / 16 A |
| Névleges feszültség: | 250 V AC, 50Hz |
| Vezeték típus: | H05VV-F 3 x 1,50 mm2 |
| Külső borítás: | PVC |
| Védelem: | IP20 |
| Vezeték hossz: | 5 m |


