Termékleírás
TOO KT-336 GN tálalóedény
- Anyaga: 0,6mm rozsdamentes acél
- Mérete: 1/2 x 20 mm
Paraméterek:
| Típus | Tálca |
| Típus | Tálca |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Magasság (max.) | 265 mm |
| Szélesség (max.) | 325 mm |
| Mélység (max.) | 20 mm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Too |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS C-00379 Ring üveg tároló szett 3 darabos 3*425ml
Cikkszám: MEN-R1-423909
Elérhető, csak rendelésre
1.079 Ft
IRIS C-00379 Ring üveg tároló szett 3 darabos 3*425ml
Gyártó: Too
TOO KT-139-Y citromsárga tárolódoboz, 21×28×10cm
Cikkszám: MEN-R1-392338
Elérhető, csak rendelésre
1.079 Ft
TOO KT-139-Y citromsárga tárolódoboz, 21×28×10cm
Gyártó: Too
TOO KT-365 GN edény fedő 1/2-es
Cikkszám: MEN-R1-395164
Elérhető, csak rendelésre
1.079 Ft
TOO KT-365 GN edény fedő 1/2-es
Gyártó: Too
TOO KT-112-B vegyes színekben búzaszalma műanyag Baba tál/kanál készlet 4db, 15.5×12 cm
Cikkszám: MEN-R1-392288
Elérhető, csak rendelésre
1.079 Ft
TOO KT-112-B vegyes színekben búzaszalma műanyag Baba tál/kanál készlet 4db, 15.5×12 cm
Gyártó: Too
TOO KT-120 5db-os vegyes színekben búzaszalma műanyag kerek tányér szett, 23×3cm
Cikkszám: MEN-R1-392302
Elérhető, csak rendelésre
1.079 Ft
TOO KT-120 5db-os vegyes színekben búzaszalma műanyag kerek tányér szett, 23×3cm
Gyártó: Too
TOO KT-122 5db-os vegyes színekben búzaszalma műanyag négyzetes tányér szett, 20×3cm
Cikkszám: MEN-R1-392304
Elérhető, csak rendelésre
1.079 Ft
TOO KT-122 5db-os vegyes színekben búzaszalma műanyag négyzetes tányér szett, 20×3cm
Gyártó: QX IMPEX KFT
IRIS Licenc Minnie műanyag mikrózható lapostányér
Cikkszám: MEN-R1-468207
Elérhető, csak rendelésre
1.079 Ft
IRIS Licenc Minnie műanyag mikrózható lapostányér
Gyártó: Too
TOO KT-87 üveg 800 ml-es hőálló négyzet alakú ételtároló csatolható műanyag tetővel
Cikkszám: MEN-R1-392704
Elérhető, csak rendelésre
1.069 Ft
TOO KT-87 üveg 800 ml-es hőálló négyzet alakú ételtároló csatolható műanyag tetővel


