Termékleírás
TOO CL-9616 Kitchen timer falióra 22,5cm
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Too |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: KIKKERLAND
Kikkerland MH35-CO 8db mágneses réz fényképtartó huzal
Cikkszám: MEN-R1-301622
Elérhető, csak rendelésre
2.599 Ft
Kikkerland MH35-CO 8db mágneses réz fényképtartó huzal
Gyártó: Egyéb
Képkeret, műanyag, 20x30 cm, "New Lifestyle" ezüst
Cikkszám: MEN-CO-DKL018
Elérhető, csak rendelésre
2.599 Ft
Képkeret, műanyag, 20x30 cm, "New Lifestyle" ezüst
Gyártó: FAMILY
LED-es fali hangulatkép, "Eiffel torony", 2 x AA, 38 x 48 cm
Cikkszám: MEN-GL-58485
Elérhető, csak rendelésre
2.599 Ft
Díszítse LED-ekkel szerelt fali képpel otthonát, irodáját. Ez a különleges fali dekor minden helyiségben jól mutat, egyedivé téve az enteriőrt. Energiatakarékos LED-es működéséről 2 db AA elem gondoskodik.
- Hosszantartó elemes működés
- ON / OFF kapcsoló a képkeret oldalán
- 16 db LED
| Méret: | 38 x 48 x 1,5 cm |
| Akasztólyukak száma: | 1 db (csavar, tipli nem tartozék) |
| LED-ek száma: | 16 db |
| LED színe: | Melegfehér |
| Energiaellátás: | 2 x AA elem (nem tartozék) |
Gyártó: FAMILY
LED-es fali hangulatkép, "Lánchíd", 2 x AA, 38 x 48 cm
Cikkszám: MEN-GL-58018G
Elérhető, csak rendelésre
2.599 Ft
Díszítse LED-ekkel szerelt fali képpel otthonát, irodáját. Ez a különleges fali dekor minden helyiségben jól mutat, egyedivé téve az enteriőrt. Energiatakarékos LED-es működéséről 2 db AA elem gondoskodik.
- Hosszantartó elemes működés
- ON / OFF kapcsoló a képkeret oldalán
- 20 db LED
| Méret: | 38 x 48 x 1,5 cm |
| Akasztólyukak száma: | 1 db (csavar, tipli nem tartozék) |
| LED-ek száma: | 20 db |
| LED színe: | Melegfehér |
| Energiaellátás: | 2 x AA elem (nem tartozék) |
Gyártó: FAMILY
LED-es fali hangulatkép, "Lánchíd", 2 x AA, 38 x 48 cm
Cikkszám: MEN-GL-58486
Elérhető, csak rendelésre
2.599 Ft
Díszítse LED-ekkel szerelt fali képpel otthonát, irodáját. Ez a különleges fali dekor minden helyiségben jól mutat, egyedivé téve az enteriőrt. Energiatakarékos LED-es működéséről 2 db AA elem gondoskodik.
- Hosszantartó elemes működés
- ON / OFF kapcsoló a képkeret oldalán
- 6 db LED
| Méret: | 38 x 48 x 1,5 cm |
| Akasztólyukak száma: | 1 db (csavar, tipli nem tartozék) |
| LED-ek száma: | 6 db |
| LED színe: | Melegfehér |
| Energiaellátás: | 2 x AA elem (nem tartozék) |
Gyártó: Egyéb
Képkeret, műanyag, 20x30 cm, "New Lifestyle" fehér
Cikkszám: MEN-CO-DKL017
Elérhető, csak rendelésre
2.599 Ft
Képkeret, műanyag, 20x30 cm, "New Lifestyle" fehér
Gyártó: Egyéb
Képkeret, műanyag, 20x30 cm, "New Lifestyle" bronz
Cikkszám: MEN-CO-DKL019
Elérhető, csak rendelésre
2.599 Ft
Képkeret, műanyag, 20x30 cm, "New Lifestyle" bronz
Gyártó: Egyéb
Képkeret, műanyag, 20x30 cm, "New Lifestyle"arany
Cikkszám: MEN-CO-DKL020
Elérhető, csak rendelésre
2.599 Ft
Képkeret, műanyag, 20x30 cm, "New Lifestyle"arany


