Termékleírás
Paraméterek:
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 6 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 379 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 450 mm |
| Szín/RAL | Grey RAL7035 |
| Szerelési mód | Lapraszerelt |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | LANBERG |
| Cégnév | IMPAKT S.A. |
| Cím | Mosina 62-050 Stanislawa Lema 16 Poland |
| Elérhetőség | https://lanberg.eu/ |
| Weboldal | https://lanberg.eu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: NIKOMAX
NIKOMAX Patch panel STP, CAT6, 24 portos, szerszámmal szerelhető, 1U
Cikkszám: MEN-AS-NMC-RP24SE2-1U-MT
Elérhető, csak rendelésre
35.599 Ft
NIKOMAX Patch panel STP, CAT6, 24 portos, szerszámmal szerelhető, 1U
Gyártó: LANBERG
Lanberg WF01-6409-00B 19" 9U SZÉL:600mm MÉLY:450mm MAG:512mm lapraszerelt fémajtós fekete fali rack szekrény
Cikkszám: MEN-R1-357329
Elérhető, csak rendelésre
35.799 Ft
Lanberg WF01-6409-00B 19" 9U SZÉL:600mm MÉLY:450mm MAG:512mm lapraszerelt fémajtós fekete fali rack szekrény
Gyártó: DIGITUS
DIGITUS 19" 9U 460x540x400mm lapraszerelt üvegajtós szürke fali rack szekrény
Cikkszám: MEN-R1-355438
Elérhető, csak rendelésre
35.799 Ft
DIGITUS 19" 9U 460x540x400mm lapraszerelt üvegajtós szürke fali rack szekrény
Gyártó: CHENBRO
Chenbro SLIDE Rail, 20" - 26", 2U - 4U
Cikkszám: MEN-HR-84H341300-002
Elérhető, csak rendelésre
35.899 Ft
Chenbro SLIDE Rail, 20" - 26", 2U - 4U
Gyártó: LANBERG
Lanberg 19" 6U Falra szerelhető Rackszekrény Black
Cikkszám: MEN-CM-WF01-6406-10B
Elérhető, csak rendelésre
35.999 Ft
Lanberg 19" 6U Falra szerelhető Rackszekrény Black
Gyártó: Manhattan
Manhattan Rackszekrény - 19" fali kivitel (9U, 560 (L) x 540 (W) x 487 (H) mm, IP20, Flatpack, Fekete)
Cikkszám: MEN-C-HALRACMH714808
Elérhető, csak rendelésre
35.999 Ft
Manhattan Rackszekrény - 19" fali kivitel (9U, 560 (L) x 540 (W) x 487 (H) mm, IP20, Flatpack, Fekete)
Gyártó: APC
APC AR8425A rack tartozék Kábelkezelő panel
Cikkszám: MEN-ING-2701796
Elérhető, csak rendelésre
36.099 Ft
APC AR8425A rack tartozék Kábelkezelő panel
Gyártó: Equip
Equip Fali Rackszekrény - EWM-12-5440-B (19", 12U, 540x400mm, lapra szerelt, fekete)
Cikkszám: MEN-C-HALRACEQUEWM125440B
Elérhető, csak rendelésre
36.099 Ft
Equip Fali Rackszekrény - EWM-12-5440-B (19", 12U, 540x400mm, lapra szerelt, fekete)


