Termékleírás
Paraméterek:
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 9 U |
| Méret " | 10" |
| Magasság | 469 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Mélység | 310 mm |
| Szín/RAL | Black RAL9004 |
| Szerelési mód | Lapraszerelt |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | LANBERG |
| Cégnév | IMPAKT S.A. |
| Cím | Mosina 62-050 Stanislawa Lema 16 Poland |
| Elérhetőség | https://lanberg.eu/ |
| Weboldal | https://lanberg.eu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Conteg
CONTEG Kábelnyílás kefés 19"
Cikkszám: MEN-AS-CDP-BP-01
Elérhető, csak rendelésre
17.499 Ft
CONTEG Kábelnyílás kefés 19"
Gyártó: S-LINK
S-Link Rackszekrény - 7U 19" fali kivitel (400x530x400mm, ablakos, Flatpack, Fekete)
Cikkszám: MEN-C-HALRACSL34386
Elérhető, csak rendelésre
17.499 Ft
S-Link Rackszekrény - 7U 19" fali kivitel (400x530x400mm, ablakos, Flatpack, Fekete)
Gyártó: Startech.com
StarTech.com CABLMANAGERH rack tartozék Kábelkezelő panel
Cikkszám: MEN-ING-V934131
Elérhető, csak rendelésre
17.699 Ft
StarTech.com CABLMANAGERH rack tartozék Kábelkezelő panel
Gyártó: Conteg
CONTEG Kábel rögzítő gyűrűs panel 19" 2U 80/80 kétoldalas
Cikkszám: MEN-AS-CDP-VP-P8
Elérhető, csak rendelésre
17.699 Ft
CONTEG Kábel rögzítő gyűrűs panel 19" 2U 80/80 kétoldalas
Gyártó: NIKOMAX
NIKOMAX Patch panel UTP, CAT5e, 24 portos, szerszámmal szerelhető, 1U
Cikkszám: MEN-AS-NMC-RP24UD2-1U-BK
Elérhető, csak rendelésre
17.699 Ft
NIKOMAX Patch panel UTP, CAT5e, 24 portos, szerszámmal szerelhető, 1U
Gyártó: Conteg
CONTEG Kábelrendező HVMS rácstartó 800
Cikkszám: MEN-AS-CHVMS-H-800
Elérhető, csak rendelésre
17.799 Ft
CONTEG Kábelrendező HVMS rácstartó 800
Gyártó: DIGITUS
Digitus 24-port Patch Panel 1U Grey
Cikkszám: MEN-CM-DN-91524S
Elérhető, csak rendelésre
17.799 Ft
Digitus 24-port Patch Panel 1U Grey
Gyártó: Startech.com
StarTech.com CABSCREWM6B rack tartozék Csavar
Cikkszám: MEN-ING-V933544
Elérhető, csak rendelésre
17.399 Ft
StarTech.com CABSCREWM6B rack tartozék Csavar


