Termékleírás
Paraméterek:
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 12 U |
| Méret " | 10" |
| Magasság | 603 mm |
| Szélesség | 280 mm |
| Mélység | 310 mm |
| Szín/RAL | Black RAL9004 |
| Szerelési mód | Lapraszerelt |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | LANBERG |
| Cégnév | IMPAKT S.A. |
| Cím | Mosina 62-050 Stanislawa Lema 16 Poland |
| Elérhetőség | https://lanberg.eu/ |
| Weboldal | https://lanberg.eu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LANBERG
Lanberg 10" 12U Falra szerelhető Rackszekrény Grey
Cikkszám: MEN-CM-WF10-2312-10S
Elérhető, csak rendelésre
22.799 Ft
Lanberg 10" 12U Falra szerelhető Rackszekrény Grey
Gyártó: Conteg
CONTEG PDU 19" 9xUTE
Cikkszám: MEN-AS-CDP-RP-09UTE
Elérhető, csak rendelésre
22.799 Ft
CONTEG PDU 19" 9xUTE
Gyártó: Startech.com
StarTech.com CMVER20UD rack tartozék Kábelkezelő panel
Cikkszám: MEN-ING-V933837
Elérhető, csak rendelésre
22.699 Ft
StarTech.com CMVER20UD rack tartozék Kábelkezelő panel
Gyártó: STALFLEX
Stalflex RC19-4U-450MB 19" 4U 450 mm mély lapraszerelt fekete fém ajtós fali rack szekrény
Cikkszám: MEN-R1-253455
Elérhető, csak rendelésre
22.999 Ft
Stalflex RC19-4U-450MB 19" 4U 450 mm mély lapraszerelt fekete fém ajtós fali rack szekrény
Gyártó: Manhattan
Manhattan Patch panel - CAT6A FTP árnyékolt patch panel, 24 portos, 1U, Fekete
Cikkszám: MEN-C-HALRACMH720861
Elérhető, csak rendelésre
22.499 Ft
Manhattan Patch panel - CAT6A FTP árnyékolt patch panel, 24 portos, 1U, Fekete
Gyártó: GIGALIGHT
Gigalight SFP+ modul, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció
Cikkszám: MEN-R1-146495
Elérhető, csak rendelésre
22.499 Ft
Gigalight SFP+ modul, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció
Gyártó: S-LINK
S-Link Rackszekrény - 12U 19" fali kivitel (540x530x400mm, ablakos, Flatpack, Fekete)
Cikkszám: MEN-C-HALRACSLI36763
Elérhető, csak rendelésre
23.399 Ft
S-Link Rackszekrény - 12U 19" fali kivitel (540x530x400mm, ablakos, Flatpack, Fekete)
Gyártó: Equip
Equip Fali Rackszekrény - EWM-09-3030-B (10", 9U, 300x300mm, lapra szerelt, fekete)
Cikkszám: MEN-C-HALRACEQUEWM093030B
Elérhető, csak rendelésre
23.499 Ft
Equip Fali Rackszekrény - EWM-09-3030-B (10", 9U, 300x300mm, lapra szerelt, fekete)


