Termékleírás
Ez a strapabíró kutya rágókötél ideális választás minden kedvenc számára, aki szeret rágcsálni és játszani. Poliészter anyagának köszönhetően erős, mégis kíméletes a fogakhoz és az ínyhez. Segít csökkenteni a fogkő kialakulását, miközben hosszantartó szórakozást nyújt a kutyának. A 15 cm átmérőjű rágókötél könnyen kezelhető, így kisebb és közepes testű kutyák számára is tökéletes választás. Vidám színe (rózsaszín és zöld) nemcsak a kutya, hanem a gazdi számára is mutatós kiegészítővé teszi.
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
- Erős, tartós poliészter anyag
- Kíméli a fogakat
- Játékra és rágásra egyaránt alkalmas
- Vidám kétszínű
| Méret: | O15 cm |
| Szín: | Zöld / rózsaszín |
| Anyag: | Poliészter |
| Súly: | ~160 g |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | GLOBIZ |
| Cégnév | Globiz International Kft. |
| Cím | 4002 Debrecen, Bánki Donát u 3. |
| Elérhetőség | info@globiz.hu |
| Weboldal | https://www.globiz.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: GLOBIZ
Kutyajáték - csirke alakú - sípoló - latex - 6 x 20 cm
Cikkszám: MEN-GL-60038
Elérhető, csak rendelésre
729 Ft
Ez a vicces, csirke alakú kutyajáték garantáltan feldobja kedvence mindennapjait! A strapabíró latex anyagnak köszönhetően rágásálló és tartós, miközben rugalmas. Beépített sípolója játék közben hangot ad, ami extra szórakozást nyújt a kutyának, ösztönözve őt a mozgásra és az aktív játékra. Kompakt mérete miatt kisebb és közepes testű kutyák számára ideális választás.
- Könnyen tisztítható
- Strapabíró, latex anyagból
- Mókás, csirke alakú
- Beépített síppal
| Méret: | 6 x 20 cm |
| Anyag: | Latex |
| Forma: | Csirke |
| Szín: | Sárga |
| Súly: | ~52 g |
Gyártó: Homerunpet
Homerunpet PD10 csere szűrő csomag kisállatszárítóhoz
Cikkszám: MEN-IP-064921
Elérhető, csak rendelésre
329 Ft
Homerunpet PD10 csere szűrő csomag kisállatszárítóhoz
Gyártó: Homerunpet
Homerunpet csere szűrők kisállatápoló készlethez
Cikkszám: MEN-IP-064922
Elérhető, csak rendelésre
299 Ft
Homerunpet csere szűrők kisállatápoló készlethez
Gyártó: NATURCLEANING
Kisállat szagsemlegesítő, 200 ml, NATURCLEANING
Cikkszám: MEN-CO-KHT1474
Elérhető, csak rendelésre
2.199 Ft
Kisállat szagsemlegesítő, 200 ml, NATURCLEANING
Gyártó: PETKIT
Mágneses alomtányérok Pura Max/ Purobot Max Pro Petkit alomtárolókhoz (2 db).
Cikkszám: MEN-IP-073433
Elérhető, csak rendelésre
2.499 Ft
Mágneses alomtányérok Pura Max/ Purobot Max Pro Petkit alomtárolókhoz (2 db).
Gyártó: PETONEER
Csereszűrők a Petoneer Smart Pet Fountain mini szökőkúthoz (2 db)
Cikkszám: MEN-IP-024468
Elérhető, csak rendelésre
2.799 Ft
Csereszűrők a Petoneer Smart Pet Fountain mini szökőkúthoz (2 db)
Gyártó: PETKIT
Mágneses alomszűrő Petkit Pura Max / Pura Max 2 / Purobot Max PRO (készlet)
Cikkszám: MEN-IP-073434
Elérhető, csak rendelésre
2.899 Ft
Mágneses alomszűrő Petkit Pura Max / Pura Max 2 / Purobot Max PRO (készlet)
Gyártó: Rojeco
Ice Pack hűtőbetét Rojeco ételadagolóhoz
Cikkszám: MEN-IP-075725
Elérhető, csak rendelésre
2.899 Ft
Ice Pack hűtőbetét Rojeco ételadagolóhoz


