Termékleírás
Az ár 1 méterre vonatkozik! Rendelhető minimum 5 méter, ezen felül 1 méteres lépésenként, vagy teljes tekercsben (100 m)!
| elemi szál anyaga | rézbevonatú alumínium |
| elemi szál átmérője | 0,15 mm |
| kábel felépítése | 2C x (85 x 0,15 mm) |
| szigetelés színe | transzparent |
| szélesség x magasság | 6 x 3 mm |
Gyártó adatai:
| Megnevezés | SAL |
| Cégnév | Somogyi Elektronic Kft. |
| Cím | 9027 Győr, Gesztenyefa út 3. |
| Elérhetőség | ugyfelszolgalat@somogyi.hu |
| Weboldal | https://somogyi.hu |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Hasonló termékek
Gyártó: Nedis
SL 4ER hangfalaljzat 05160
Cikkszám: MEN-L-13644
Készleten szaküzletünkben
219 Ft
Hangfal csatlakozó, SAL SL 4ER 70*24mm 05160
Gyártó: SAL
KN 6 árnyékolt vezeték minőségi jelátvitelhez , 2 ér, 0,08 mm2, fekete
Cikkszám: MEN-L-66699
Készleten szaküzletünkben
189 Ft
Kábel mikrofon-jel SAL KN 6 árnyékolt vezeték, 2 ér, 0,08 mm2, fekete
Gyártó: PRC
Hangszóró vezeték
Cikkszám: MEN-GL-20085
Elérhető, csak rendelésre
189 Ft
Hangszóró vezeték
Gyártó: SAL
SL 5 lengő hangszóródugó
Cikkszám: MEN-L-12473
Készleten szaküzletünkben
189 Ft
Hangfal szerelhető csatlakozó dugó, DIN 2 pólusú SL 5 WTY0230T kábelre 05164
Gyártó: SAL
SL 5ER hangfalaljzat
Cikkszám: MEN-L-13294
Készleten szaküzletünkben
249 Ft
Hangfal csatlakozó, SAL SL 5ER, CC-215 75mm
Gyártó: SAL
SL 2ER beépíthető hangfalaljzat 2 rugós érintkezővel
Cikkszám: MEN-L-19134
Készleten szaküzletünkben
149 Ft
Hangfal csatlakozó, SAL SL 2ER 52*22mm
Gyártó: PRC
Hangszóró vezeték
Cikkszám: MEN-GL-20084
Elérhető, csak rendelésre
140 Ft
Hangszóró vezeték
Gyártó: PRC
Hangszóró vezeték
Cikkszám: MEN-GL-20082
Elérhető, csak rendelésre
99 Ft
"OXIGEN FREE" kábel sodrott, rezezett, alumínium belső erekkel és piros/fekete PVC szigeteléssel.
| Belső erek: | 2 x (70 x 0,1 mm2) / 2 x 0,5 mm2 |
| Külső átmérő: | 4,5 x 1 mm |
| Kiszerelés: | 100 m / papírdob |
- Min. rendelhető 1 dob


