Termékleírás
Hangszóróvezeték, transzparent, 2×0,5 mm
SAL KLS 0.5T
A KLS szériába tartozó vezetékek 0,15 mm-es elemi szállal, valamint rézbevonatú alumíniummal lettek ellátva. A KLS 0,5T transzparent hangszóróvezeték 2 x 0,5 mm2-es.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | Nedis |
| Cégnév | Nedis B.V. |
| Cím | De Tweeling 28, 5215 MC ‘s-Hertogenbosch, Hollandia |
| Elérhetőség | info@nedis.com |
| Weboldal | https://nedis.com/en-us/hungary |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Paraméterek
| elemi szál anyaga | rézbevonatú alumínium |
| elemi szál átmérője | Ø 0,15 mm |
| kábel felépítése | 2C x (29 x 0,15 mm) |
| szigetelés színe | transzparent |
| szélesség x magasság | 4,4 x 2,2 mm |
Hasonló termékek
Gyártó: PRC
Hangszóró vezeték
Cikkszám: MEN-GL-20082
Elérhető, csak rendelésre
99 Ft
"OXIGEN FREE" kábel sodrott, rezezett, alumínium belső erekkel és piros/fekete PVC szigeteléssel.
| Belső erek: | 2 x (70 x 0,1 mm2) / 2 x 0,5 mm2 |
| Külső átmérő: | 4,5 x 1 mm |
| Kiszerelés: | 100 m / papírdob |
- Min. rendelhető 1 dob
Gyártó: PRC
Hangszóró vezeték
Cikkszám: MEN-GL-20081
Elérhető, csak rendelésre
89 Ft
Hangszóró vezeték
Gyártó: USE
SAL KLS 0,35 hangszóróvezeték, piros-fekete, 2 x 0,35 mm2, 0,15 mm elemi szál, 100 m/ tekercs
Cikkszám: MEN-S-KLS 0,35
Elérhető, csak rendelésre
79 Ft
SAL KLS 0,35 hangszóróvezeték, piros-fekete, 2 x 0,35 mm2, 0,15 mm elemi szál, 100 m/ tekercs
Gyártó: PRC
Hangszóró vezeték
Cikkszám: MEN-GL-20084
Elérhető, csak rendelésre
140 Ft
Hangszóró vezeték
Gyártó: SAL
SL 2ER beépíthető hangfalaljzat 2 rugós érintkezővel
Cikkszám: MEN-L-19134
Készleten szaküzletünkben
149 Ft
Hangfal csatlakozó, SAL SL 2ER 52*22mm
Gyártó: PRC
Hangszóró vezeték
Cikkszám: MEN-GL-20085
Elérhető, csak rendelésre
189 Ft
Hangszóró vezeték
Gyártó: SAL
SL 5 lengő hangszóródugó
Cikkszám: MEN-L-12473
Készleten szaküzletünkben
189 Ft
Hangfal szerelhető csatlakozó dugó, DIN 2 pólusú SL 5 WTY0230T kábelre 05164
Gyártó: SAL
KN 6 árnyékolt vezeték minőségi jelátvitelhez , 2 ér, 0,08 mm2, fekete
Cikkszám: MEN-L-66699
Készleten szaküzletünkben
189 Ft
Kábel mikrofon-jel SAL KN 6 árnyékolt vezeték, 2 ér, 0,08 mm2, fekete


