Termékleírás
Kerékpár sodrony lakat (kábelzár). A bevont acélkábel ellenállóbb a vágó támadásokkal szemben. Minőségi zárszerkezet, 2 db kulccsal.
| Méret: | 10 mm x 120 cm |
| Szín: | piros |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Hasonló termékek
Gyártó: Wheel Zone
Kerékpár sodrony lakat
Cikkszám: MEN-GL-57077GR
Elérhető, csak rendelésre
1.609 Ft
Kerékpár sodrony lakat (kábelzár). A bevont acélkábel ellenállóbb a vágó támadásokkal szemben. Minőségi zárszerkezet, 2 db kulccsal.
| Méret: | 10 mm x 120 cm |
| Szín: | zöld |
Gyártó: Wheel Zone
Kerékpár sodrony lakat
Cikkszám: MEN-GL-57077BL
Elérhető, csak rendelésre
1.609 Ft
Kerékpár sodrony lakat (kábelzár). A bevont acélkábel ellenállóbb a vágó támadásokkal szemben. Minőségi zárszerkezet, 2 db kulccsal.
| Méret: | 10 mm x 120 cm |
| Szín: | kék |
Gyártó: Wheel Zone
Kerékpár sodrony lakat
Cikkszám: MEN-GL-57077WH
Elérhető, csak rendelésre
1.649 Ft
Kerékpár sodrony lakat (kábelzár). A bevont acélkábel ellenállóbb a vágó támadásokkal szemben. Minőségi zárszerkezet, 2 db kulccsal.
| Méret: | 10 mm x 120 cm |
| Szín: | fehér |
Gyártó: Wheel Zone
Kerékpár sodrony lakat
Cikkszám: MEN-GL-57077BK
Elérhető, csak rendelésre
1.649 Ft
Kerékpár sodrony lakat
Gyártó: Puluz
PULUZ motorkerékpár sisakrögzítő sportkamerákhoz
Cikkszám: MEN-IP-070383
Elérhető, csak rendelésre
1.461 Ft
PULUZ motorkerékpár sisakrögzítő sportkamerákhoz
Gyártó: Wheel Zone
Bicikli riasztó távirányítóval és 110 dB-es szirénával
Cikkszám: MEN-GL-51070
Elérhető, csak rendelésre
1.300 Ft
Bicikli riasztó távirányítóval és 110 dB-es szirénával
Gyártó: PRC
Kézi pumpa, 70 x 230 mm, fekete, egyirányú
Cikkszám: MEN-GL-51066
Elérhető, csak rendelésre
1.300 Ft
A WheelZone kínálatában megtalálható pumpákkal kerékpárgumit, sporteszközt egyszerűen felfújhat. Kompakt mérete és a tartozék konzol lehetővé teszi, hogy egyszerűen rögzítse a kerékpár vázára, így bárhová magával viheti és kéznél lesz, ha szüksége lesz rá.
- Kompakt méret
- Tartozék rögzítőkonzol
- Akár 60 PSI-ig használható
- Egyirányú
- Szilikon védőkupakkal szerelt
- Alkalmas MTB-ok, utcai kerékpárok gumijainak pumpálására
- Strand- és sporteszközök pumpálására
| Méret: | 23 x 7 x 3 cm |
| Munkaút hossza: | 150 x 10 mm |
| Max nyomás: | 60 PSI |
| Kialakítás: | 90°-os |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Acél, műanyag, gumi |
| Légáram egy pumpálással: | 33 ml |
| Súly: | ~107 g |
Gyártó: Rockbros
Rockbros kerékpár sárvédők WS1001
Cikkszám: MEN-IP-039295
Elérhető, csak rendelésre
1.300 Ft
Rockbros kerékpár sárvédők WS1001


