Termékleírás
Dekorálja otthonát, irodáját ezzel a bájos, felakasztható karácsonyi manó dekorációval! Egy-egy dekoráción 4 aranyos manó figura helyezkedik el egymás alatt, színes, részletgazdag glitteres kiegészítőkkel. Ideális ablakra, ajtóra, falra, az akasztó segítségével bárhová könnyen felakasztható. Kiváló választás otthonra, irodába vagy ajándéknak is.
- Aranyos, skandináv manó
- Egyszerűen felakasztható
- Nagyméretű, 75 cm hossz
- Könnyű súly
| Méret: | 75 x 17 cm |
| Anyag: | Habszivacs |
| Forma: | Manó |
| Szín: | Glitteres piros, zöld |
| Súly: | ~50 g |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | GLOBIZ |
| Cégnév | Globiz International Kft. |
| Cím | 4002 Debrecen, Bánki Donát u 3. |
| Elérhetőség | info@globiz.hu |
| Weboldal | https://www.globiz.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: GLOBIZ
Karácsonyi manó - rénszarvas - 18 cm - 4 féle
Cikkszám: MEN-GL-59501
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
Varázsoljon ünnepi hangulatot otthonába ezekkel a bájos rénszarvas figurákkal! A 18 cm magas dekorációs figurák, jól mutatnak íróasztalon, polcon asztalon, vidámságot csempészve mindennapjaiba. Piros-fehér mintázatú sapkáikkal tökéletesen illeszkednek az ünnepi enteriőrbe.
- Bárhová elhelyezhető
- Minden helyiségben jól mutat
- 4 féle dizájn
- Textilből készült
- Kedves kis figura
| Magassága: | 18 cm |
| Design: | 4 féle |
| Anyag: | Poliészter, pamut, homok |
Gyártó: GLOBIZ
Karácsonyi skandináv manó - 16 x 7 x 8 cm
Cikkszám: MEN-GL-59503
Elérhető, csak rendelésre
459 Ft
Varázsoljon ünnepi hangulatot otthonába ezekkel a bájos karácsonyi manóval! A 16 cm magas dekorációs figura, puha, bolyhos szakállával, piros-fehér mintázatú ruhájával, szürke sapkájával tökéletesen illeszkedik az ünnepi enteriőrbe.
- Bárhová elhelyezhető
- Minden helyiségben jól mutat
- Textilből készült
- Nagy szakállú, nagy orrú
- Kedves kis manó figura
| Magassága: | 16 x 7 x 8 cm |
| Anyag: | Poliészter, pamut, homok |
Gyártó: HOME
Home CDM 12 LED-es fenyőfa asztali dísz, 12cm, 3D akril dekoráció
Cikkszám: MEN-S-CDM 12
Elérhető, csak rendelésre
619 Ft
Home CDM 12 LED-es fenyőfa asztali dísz, 12cm, 3D akril dekoráció
Gyártó: GLOBIZ
Karácsonyi skandináv manó - 20 x 11 x 8 cm - 2 féle
Cikkszám: MEN-GL-59507
Elérhető, csak rendelésre
619 Ft
Karácsonyi skandináv manó - 20 x 11 x 8 cm - 2 féle
Gyártó: FAMILY
Muffin papír szett, karácsonyi, 100 db / csomag
Cikkszám: MEN-GL-57168X
Elérhető, csak rendelésre
389 Ft
Muffin papír szett, karácsonyi, 100 db / csomag
Gyártó: GLOBIZ
Karácsonyi skandináv manó - 28 cm - 3 féle
Cikkszám: MEN-GL-59500
Elérhető, csak rendelésre
689 Ft
Varázsoljon ünnepi hangulatot otthonába ezekkel a bájos karácsonyi manókkal! A 28 cm magas dekorációs figurák, puha, bolyhos szakállal és piros-fehér mintázatú sapkáikkal tökéletesen illeszkednek az ünnepi enteriőrbe.
- Bárhová elhelyezhető
- Minden helyiségben jól mutat
- 3 féle dizájn
- Textilből készült
- Nagy szakállú, nagy orrú
- Kedves kis manó figura
| Magassága: | 28 cm |
| Design: | 3 féle |
| Anyag: | Poliészter, pamut, homok |
Gyártó: GLOBIZ
Karácsonyi skandináv manó, 15 cm, 4 féle minta, 1 darab
Cikkszám: MEN-L-78475
Készleten szaküzletünkben
699 Ft
KAR FI, skandináv manó 4 féle design 15cm magas 59502
Gyártó: FAMILY
Karácsonyi, glitteres, fém karácsonyfa, 28 cm, piros
Cikkszám: MEN-GL-58622A
Elérhető, csak rendelésre
329 Ft
Karácsonyi, glitteres, fém karácsonyfa, 28 cm, piros


