Termékleírás
- Állítható pengék
- Használható: 8 - 28 mm átmérőjű vezetékhez
| Mérete: | 140 mm |
| Max. vágható szigetelés: | 3 mm |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Hasonló termékek
Gyártó: Handy
Krimpelőfogó érvéghüvelyekhez - 0,25-10 mm2
Cikkszám: MEN-GL-10141
Elérhető, csak rendelésre
4.599 Ft
Ez a krimpelő fogó kiváló minőségű, speciálisan edzett acélból készült, így hosszú élettartammal és tartóssággal rendelkezik. A rugós kialakításának köszönhetően könnyen kezelhető és ergonomikusan illeszkedik a kezébe, minimalizálva a fáradtságot és növelve a kényelmet a használat során. A szerszám ideális választás minden olyan munkához, ahol kábelek csatlakoztatása szükséges. Kényelmesen kezelheti a 0,25 - 6 mm2 keresztmetszetű kábeleket és pontosan krimpelheti azokat, biztosítva ezzel a stabil és megbízható csatlakozást.
- Egykezes használat
- Acél rugós kialakítás
- Erős krimpelő pofák
- Csúszásmentes, ergonomikus markolat
| Krimpelhető kábelméret: | 0,25 - 10 mm2 |
| Anyag: | Edzett acél, műanyag |
| Szín: | Narancs, fekete |
| Méret: | 170 x 75 x 20 mm |
| Súly: | ~373 g |
Gyártó: SMA
Home TW 4-6 préselőfogó, telefondugóhoz, 210 mm, 3 mérethez, 2 csupaszolási hossz, fém
Cikkszám: MEN-S-TW 4-6
Elérhető, csak rendelésre
4.499 Ft
Home TW 4-6 préselőfogó, telefondugóhoz, 210 mm, 3 mérethez, 2 csupaszolási hossz, fém
Gyártó: Handy
Kombinált fogó
Cikkszám: MEN-GL-10352
Elérhető, csak rendelésre
4.499 Ft
Króm-vanádium acél fejrésszel és gumírozott markolattal. 1000V-ig szigetelt.
| Teljes hossz: | 170 mm |
Gyártó: Handy
Oldalcsípő
Cikkszám: MEN-GL-10357
Elérhető, csak rendelésre
4.499 Ft
Króm-vanádium acél fejrésszel és gumírozott markolattal. 1000V-ig szigetelt.
| Teljes hossz: | 160 mm |
Gyártó: Handy
Oldalcsípő
Cikkszám: MEN-GL-10358
Elérhető, csak rendelésre
4.499 Ft
Króm-vanádium acél fejrésszel és gumírozott markolattal. 1000V-ig szigetelt.
| Teljes hossz: | 190 mm |
Gyártó: SMA
Pro’skit 8PK-A202 nagykeresztmetszetű kábelvágó fogó, masszív, kovácsolt, 25mm2-ig
Cikkszám: MEN-S-8PK-A202
Elérhető, csak rendelésre
4.899 Ft
Pro’skit 8PK-A202 nagykeresztmetszetű kábelvágó fogó, masszív, kovácsolt, 25mm2-ig
Gyártó: NIKOMAX
NIKOMAX Kábelcsupaszító
Cikkszám: MEN-AS-NMC-350
Elérhető, csak rendelésre
4.199 Ft
NIKOMAX Kábelcsupaszító


