Termékleírás
A szín/minta nem választható, véletlenszerűen kerül kiszállításra!
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | SOLMAZER |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | https://www.iris.hu/ |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Iris
IRIS KT-569 400 ml-es üveg kulacs
Cikkszám: MEN-R1-451495
Elérhető, csak rendelésre
549 Ft
IRIS KT-569 400 ml-es üveg kulacs
Gyártó: FAMILY
Sport kulacs, műanyag, átlátszó, 750 ml, 3 színben
Cikkszám: MEN-GL-57213
Elérhető, csak rendelésre
639 Ft
Sport kulacs, műanyag, átlátszó, 750 ml, 3 színben
Gyártó: FAMILY
Sport kulacs - műanyag, átlátszó - 550 ml - 3 színben
Cikkszám: MEN-GL-57216
Elérhető, csak rendelésre
949 Ft
Sport kulacs - műanyag, átlátszó - 550 ml - 3 színben
Gyártó: FAMILY
Sport kulacs - műanyag, átlátszó - 600 ml - 3 színben
Cikkszám: MEN-GL-57211
Elérhető, csak rendelésre
1.069 Ft
Ergonomikus kialakítású kulacs, kézhez illeszkedő formával. Ideális választás lehet kerékpározáshoz, sportoláshoz, edzéshez. Az átlátszó tartályon keresztül könnyen ellenőrizhető a folyadékszint.
- 3 különböző színben
- Erős, jól záródó kupak kialakítás
- Átlátszó tartály
- Könnyen tisztítható és utántölthető
| Űrtartalom: | 600 ml |
| Szín: | Szürke, rózsaszín, kék |
| Anyag: | Műanyag |
| Méret: | 22 x O7 cm |
| Súly: | ~105 g |
Gyártó: Too
TOO KT-400 1000ml-es színátmenetes motivációs kulacs idézetekkel és időskálával
Cikkszám: MEN-R1-392634
Elérhető, csak rendelésre
1.189 Ft
TOO KT-400 1000ml-es színátmenetes motivációs kulacs idézetekkel és időskálával
Gyártó: Too
TOO KT-397 2000ml-es színátmenetes motivációs kulacs idézetekkel és időskálával
Cikkszám: MEN-R1-392631
Elérhető, csak rendelésre
1.339 Ft
TOO KT-397 2000ml-es színátmenetes motivációs kulacs idézetekkel és időskálával
Gyártó: MAPED PICNIK
Pótalkatrész, kulacshoz, MAPED PICNIK "Concept Miniz"
Cikkszám: MEN-CO-IMA879900
Elérhető, csak rendelésre
1.419 Ft
Pótalkatrész, kulacshoz, MAPED PICNIK "Concept Miniz"
Gyártó: FAMILY
Sport kulacs - 750 ml - opálos - kék-lila színátmenetes
Cikkszám: MEN-GL-57220
Elérhető, csak rendelésre
1.529 Ft
Ergonomikus kialakítású kulacs, kézhez illeszkedő formával. Ideális választás lehet kerékpározáshoz, sportoláshoz, edzéshez. Az erős zárnak köszönhetően véletlenül sem folyik ki a bele helyezett folyadék. Az ivócsőr kényelmes használatot biztosít minden körülmény között.
- Opálos oldalfal
- Színátmenetes design
- Erős, jól záródó kupak kialakítás
- Könnyen tisztítható és utántölthető
- Nagyméretű csuklópánttal
- 3 féle színösszeállítás
| Űrtartalom: | 750 ml |
| Szín: | Rózsaszín-kék-lila |
| Anyag: | Műanyag (PC + PP) |
| Méret: | 25 x O6,8 cm |
| Súly: | ~110 g |


