Termékleírás
RAGASZTÓRÚD ZACSKÓBAN, 50 DARABOS, "PROFESSIONAL" OLVADÁSPONT:78C, TARTÓS RAGASZTÁS:24HÓNAP, SZAKÍTÓSZILÁRDSÁG:40KG
Paraméterek:
| Típus | Ragasztórúd |
| Alap szín | Fehér |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | QX IMPEX KFT |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: Apli
Ragasztópisztoly, APLI, 20W
Cikkszám: MEN-CO-LCA16668
Elérhető, csak rendelésre
4.799 Ft
Ragasztópisztoly, APLI, 20W
Gyártó: PATTEX
PATTEX 6 az 1-ben ragasztóhab kézi, 750 ml
Cikkszám: MEN-GL-H2763962
Elérhető, csak rendelésre
4.099 Ft
Egykomponensű, gazdaságos és univerzális poliuretán hab számos ragasztási munkához. Kiváló tapadás a legtöbb felületen, remek réskitöltő képességének köszönhetően különösen alkalmas egyenetlen felületek ragasztására. A termék segítségével rengeteg idő és energia takarítható meg. A ragasztóhab használatával elkerülhető a hőhidak képződése.
Főbb tulajdonságok:
Alkalmazható:
Főbb tulajdonságok:
- Rendkívüli kötési erősség
- Egykomponensű PU hab kézi kiszerelésben
- Kiváló ragasztás egyenetlen felületeken is
- 2 órán belül teljesen megköt
- Nem tartalmaz CFC hajtógázokat
- Alkalmazási hőmérséklet +5°C-tól +30°C-ig
Alkalmazható:
- Gipszkarton falhoz való rögzítésére
- Homlokzati hőszigetelés esetén (EPS, ásványgyapot stb.)
- OSB lapok falhoz való rögzítésére
- Lépcsőfokok illesztéséhez
- Ablakpárkány ragasztásához
- Dekorációs elemek beépítéséhez
- Kisebb kitörések javításához
- Tetőcserepek illesztéséhez
- Építőiparban jellemzően előforduló anyagokhoz bel- és kültéren
- Falazáshoz
| Szín: | Sárga |
| Alkalmazási hőmérséklet: | +5 °C-tól +30 °C-ig |
| Hőállóság: | -40°C - (+90)°C |
| Bőrösödési idő: | 5 - 7 perc |
| Kiszerelés: | 750 ml |
| Flakon méret: | O6,5 x 34 cm |
| Súly: | ~900 g |
Gyártó: Apli
Ragasztópisztoly, APLI, 40W
Cikkszám: MEN-CO-LCA13942
Elérhető, csak rendelésre
6.099 Ft
Ragasztópisztoly, APLI, 40W
Gyártó: PATTEX
PATTEX Univerzális kézi purhab, 750 ml
Cikkszám: MEN-GL-H2789100
Elérhető, csak rendelésre
3.799 Ft
Egykomponensű, gazdaságos és univerzális poliuretán hab számos ragasztási munkához. Használatával készíthetőek hangszigetelt válszfalak, de alkalmas nyílászárók beépítésénél is. Kiváló tapadás a legtöbb felületen, remek réskitöltő képességének köszönhetően különösen alkalmas egyenetlen felületek ragasztására. A termék segítségével rengeteg idő és energia takarítható meg. A ragasztóhab használatával elkerülhető a hőhidak képződése.
Főbb tulajdonságok:
Alkalmazható:
Főbb tulajdonságok:
- Rendkívüli kötési erősség
- Egykomponensű PU hab kézi kiszerelésben
- Kiváló ragasztás egyenetlen felületeken is
- 2 órán belül teljesen megköt
- Nem tartalmaz CFC hajtógázokat
- Alkalmazási hőmérséklet +5°C-tól +35°C-ig
Alkalmazható:
- Gipszkarton falhoz való rögzítésére
- Homlokzati hőszigetelés esetén (EPS, ásványgyapot stb.)
- OSB lapok falhoz való rögzítésére
- Lépcsőfokok illesztéséhez
- Ablakpárkány ragasztásához
- Dekorációs elemek beépítéséhez
- Kisebb kitörések javításához
- Tetőcserepek illesztéséhez
- Építőiparban jellemzően előforduló anyagokhoz bel- és kültéren
- Falazáshoz
| Szín: | Sárga |
| Alkalmazási hőmérséklet: | +5°C-tól +35°C-ig |
| Hőállóság: | -55°C - (+100)°C |
| Bőrösödési idő: | 10 - 18 perc |
| Kiszerelés: | 750 ml |
| Flakon méret: | O6,5 x 34 cm |
| Súly: | ~730 g |
Gyártó: PATTEX
Pattex One For All Universal ragasztó, tubusos, 142 g
Cikkszám: MEN-GL-H2312307
Elérhető, csak rendelésre
3.399 Ft
Sokoldalúan alkalmazható építési-szerelési ragasztó. Kiemelkedően flexibilis, felhasználható szinte minden ragasztási és tömítési feladathoz. Most megújult, kisebb és gazdaságos kiszerelésben is kapható, elsősorban a lakossági célú felhasználás érdekében.
- Erős ragasztóerő
- Jó réskitöltő
- UV-álló
- Rendkívül rugalmas
- Magas hőállóság: -30°C - +80°C
- Nedves felületen is megtapad
- Festhető
- Oldószermentes
| Alkalmazható az alábbi felületeken: | Fa, tégla, kerámia, cserép, burkoló lapok, fém, műanyag, üveg, tükör |
| Nem alkalmazható az alábbi felületeken: | Polietilén (PE), polipropilén (PP), Teflon (PTFE), plexi (PMMA, akrilüveg), lágy PVC felületeken |
| Kiszerelés: | 142 g - visszazárható tubus |
| Tárolás: | Száraz, hűvös helyen |
Gyártó: Egyéb
Ragasztópisztoly 40w
Cikkszám: MEN-CO-HPR00121
Elérhető, csak rendelésre
3.099 Ft
Ragasztópisztoly 40w
Gyártó: PATTEX
Pattex Re-New tömítés
Cikkszám: MEN-GL-H2760640
Elérhető, csak rendelésre
3.099 Ft
Pattex Re-New tömítés
Gyártó: Bison
BISON Grizzly szupererős szöveterősített ragasztószalag, fekete, 10 m
Cikkszám: MEN-GL-B14096
Elérhető, csak rendelésre
2.899 Ft
BISON Grizzly szupererős szöveterősített ragasztószalag, fekete, 10 m


