Termékleírás
A szín/minta nem választható, véletlenszerűen kerül kiszállításra!
Paraméterek:
| Típus | Reszelő - tartállyal |
| Szélesség (max.) | 75 mm |
| Nettó súly | 0.278 kg |
| Mélység (max.) | 110 mm |
| Magasság (max.) | 215 mm |
| Típus | Reszelő - tartállyal |
Szavatosság: a jogszabályi előírások szerint.
Gyártó adatai:
| Megnevezés | LUXPLASTIC |
| Cégnév | Iris Kereskedőház Csoport Kft. |
| Cím | 1139 Budapest, Frangepán utca 46. |
| Elérhetőség | info@iris.hu |
| Weboldal | https://www.iris.hu/ |
Hasonló termékek
Gyártó: LUXPLASTIC
IRIS L-00276 Salsa keverőtál fedővel 3.000ml
Cikkszám: MEN-R1-423799
Elérhető, csak rendelésre
1.119 Ft
IRIS L-00276 Salsa keverőtál fedővel 3.000ml
Gyártó: Ultra
Mosogatópor fertőtlenítő hatással 500 g Ultra
Cikkszám: MEN-OR-41214
Elérhető, csak rendelésre
1.119 Ft
Mosogatópor fertőtlenítő hatással 500 g Ultra
Gyártó: BERLINGER HAUS
Berlinger Haus BH/7951 20 cm-es serpenyőre műanyag fedő
Cikkszám: MEN-R1-408186
Elérhető, csak rendelésre
1.119 Ft
Berlinger Haus BH/7951 20 cm-es serpenyőre műanyag fedő
Gyártó: Iris
IRIS KT-567 Szilikon jégkocka tartó, fedővel
Cikkszám: MEN-R1-451493
Elérhető, csak rendelésre
1.119 Ft
IRIS KT-567 Szilikon jégkocka tartó, fedővel
Gyártó: CHEEKY PANDA
Szívószál, bambusz, egyenes, lebomló, bambusz, 100 db, CHEEKY PANDA, vegyes színek
Cikkszám: MEN-CO-KHH914
Elérhető, csak rendelésre
1.129 Ft
Szívószál, bambusz, egyenes, lebomló, bambusz, 100 db, CHEEKY PANDA, vegyes színek
Gyártó: Tork
Szalvéta, 1/4 hajtogatott, 2 rétegű, 39,5x39 cm, Advanced, TORK "Texturált Dinner", fehér
Cikkszám: MEN-CO-KHH892
Elérhető, csak rendelésre
1.100 Ft
Szalvéta, 1/4 hajtogatott, 2 rétegű, 39,5x39 cm, Advanced, TORK "Texturált Dinner", fehér
Gyártó: Tuti
Alufólia, 30 m, TUTI
Cikkszám: MEN-CO-KHT996
Elérhető, csak rendelésre
1.139 Ft
Alufólia, 30 m, TUTI
Gyártó: Mazzini
Fogvájó egyesével papírba csomagolt 1000 db/doboz
Cikkszám: MEN-OR-66053
Elérhető, csak rendelésre
1.099 Ft
Fogvájó egyesével papírba csomagolt 1000 db/doboz


